Meie koolist

Struktuur ja juhtimine



HKHK struktuur

 

Nõunike kogu

Teet Tiko – Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja; HTM kutsehariduse osakonna juhataja

Evelin Kullison – Eesti Töötukassa esindaja; Eesti Töötukassa Läänemaa osakonna juhataja

Mikk Lõhmus – Läänemaa Omavalitsuste Liidu juhatuse liige; Lääne-Nigula vallavanem; Sihtasutus Läänemaa nõukogu liige

Indrek Peterson – Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja; Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor

Maret Õunpuu – Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu esindaja; Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu Kutsekomisjoni liige

Ingrid Sieberk – Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja; Swedest Motel Group AS, Roosta Puhkeküla tegevjuht

Ago Soomre – Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja; Haapsalu Uksetehase direktor

Ivo Lasn – Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) esindaja; Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu juhatuse liige; Playtech Estonia OÜ direktor

 

Nõukogu

Ingrid Danilov – direktor
Ülle Ojamäe – õppedirektor
Aile Nõupuu – arendusdirektor
Kaja Kaus – finantsjuht
Tiit Koel – haldusjuht
Marelle Möll – äriteenuste osakonna juhataja
Margus Krips – puidu- ja käsitöö osakonna juhataja
Enna Kallasvee – turismi, toitlustuse ja majutusteeninduse osakonna juhataja
Toomas Kivisalu – ehitusosakonna juhataja
Knud Jessen – üldhariduse osakonna juhataja
Airi Aavik – haridustehnoloog (töötajate esindaja)
Robin Silk– õpilaste esindaja
Marju Männiksaar – Astangu Kutserehabilitatsiooni õppeosakonna juhataja
Kaire Kaljura – juhiabi
 

HKHK struktuur

 

Nõunike kogu

Teet Tiko – Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja; HTM kutsehariduse osakonna juhataja

Evelin Kullison – Eesti Töötukassa esindaja; Eesti Töötukassa Läänemaa osakonna juhataja

Mikk Lõhmus – Läänemaa Omavalitsuste Liidu juhatuse liige; Lääne-Nigula vallavanem; Sihtasutus Läänemaa nõukogu liige

Indrek Peterson – Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja; Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor

Maret Õunpuu – Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu esindaja; Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu Kutsekomisjoni liige

Ingrid Sieberk – Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja; Swedest Motel Group AS, Roosta Puhkeküla tegevjuht

Ago Soomre – Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja; Haapsalu Uksetehase direktor

Ivo Lasn – Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) esindaja; Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu juhatuse liige; Playtech Estonia OÜ direktor

 

Nõukogu

Ingrid Danilov – direktor
Ülle Ojamäe – õppedirektor
Aile Nõupuu – arendusdirektor
Kaja Kaus – finantsjuht
Tiit Koel – haldusjuht
Marelle Möll – äriteenuste osakonna juhataja
Margus Krips – puidu- ja käsitöö osakonna juhataja
Enna Kallasvee – turismi, toitlustuse ja majutusteeninduse osakonna juhataja
Toomas Kivisalu – ehitusosakonna juhataja
Knud Jessen – üldhariduse osakonna juhataja
Airi Aavik – haridustehnoloog (töötajate esindaja)
Robin Silk– õpilaste esindaja
Marju Männiksaar – Astangu Kutserehabilitatsiooni õppeosakonna juhataja
Kaire Kaljura – juhiabi