Vastuvõtt

Lahtiste uste päev

Lahtiste uste päev toimub tavaliselt veebruari keskpaigas, mil kõik põhikooli lõpetajad ja kutseõppe soovijaid on teretulnud meie koolihoonetega ja õpetatavate erialadega tutvuma.

Kui Sul on soov tulla kooliga tutvuma väljaspool lahtiste uste päeva, siis palun anna meile sellest teada ja võta ühendust!

NB! Käesoleval õppeaastal lahtiste uste päeva ei toimu, kuid  saad piiluda meie erialasid tutvustavat veebilehte, et siiski saada infot meie kooli ja siinsete õppimisvõimaluste kohta.

Klassijuhataja või karjääriõpetuse õpetaja! Kui soovid, et tutvustaksime oma erialasid mõnes tunnis, siis olme alati nõus osalema veebitundides või võimalusel tulema kohale, et õppimisvõimalustest lähemalt rääkida. Võtke meiega julgelt ühendust!

Tiia Tiisler