Vastuvõtt

Lahtiste uste päev

Lahtiste uste päev toimub tavaliselt veebruari keskpaigas, mil kõik põhikooli lõpetajad ja kutseõppe soovijaid on teretulnud meie koolihoonetega ja õpetatavate erialadega tutvuma.

Kui Sul on soov tulla kooliga tutvuma väljaspool lahtiste uste päevi, siis palun anna meile sellest teada!

NB! Käesoleval õppeaastal lahtiste uste päeva ei toimu, kuid valminud on erialasid tutvustav veebileht, et kõik soovijad saaksid siiski kogu informatsiooni meie kooli ja õppimisvõimaluste kohta.

Tiia Tiisler