Vastuvõtt

Lahtiste uste päev 2024

Lahtiste uste päev toimus 20. veebruar 2024, siis olid meie kooli uksed valla ja kõik teretulnud meie koolihoonetega ja õpetatavate erialadega tutvuma.

Loe pikemalt siit.

Sul on soov tulla kooliga tutvuma väljaspool lahtiste uste päeva?

Võta julgelt ühendust ja leiame üheskoos sobiva aja külastuseks!

Kui meie juurede tulla ei saa või Sa ei malda enam oodata, siis  saad piiluda meie erialasid tutvustavat veebilehte, et saada juba varakult infot meie kooli ja siinsete õppimisvõimaluste kohta.

Klassijuhataja või karjääriõpetuse õpetaja!

Kui soovid, et tutvustaksime oma erialasid mõnes tunnis, siis olme alati nõus osalema veebitundides või võimalusel tulema kohale, et õppimisvõimalustest lähemalt rääkida. Võtke meiega julgelt ühendust!

Loe pikemalt siit.

Sul on soov tulla kooliga tutvuma väljaspool lahtiste uste päeva?

Võta julgelt ühendust ja leiame üheskoos sobiva aja külastuseks!

Klassijuhataja või karjääriõpetuse õpetaja!

Maris Siemes, turundus- ja kommunikatsioonispetsialist