Naturaalsete materjalide kasutamine ehitusviimistluses: savi- ja lubikrohv

Koolituse käigus õpib osaleja tundma naturaalsete ehitusmaterjalide savi- ja lubikrohvi omadusi ning teeb nendega erinevates tehnikates krohvimist.

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 2024, neljal täispikal päeval.

Läbiviimise koht: Haapsalu KHK ehitusmajas, Tennise 10/12, Uuemõisa. Õpe toimub koha peal.

Õppega alustamise nõuded:  töötamine ehitussektoris, osaleja on varem kokku puutunud krohvimisega.

Keda ootame koolitusele?

• Osaleja on varem kokku puutunud krohvimisega ja töötab ehitusvaldkonnas.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.

Teemad:

• Aluspinnad
  • Aluskihid
  • Viimistluskihid
  • Loodusvärvid

Detailne sisu õppekavas.

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse EL taaste- ja vastupidavusrahastu investeeringust „Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 2024, neljal täispikal päeval.

Keda ootame koolitusele?

• Osaleja on varem kokku puutunud krohvimisega ja töötab ehitusvaldkonnas.

Teemad:

• Aluspinnad