Puitmajade energiatõhususe tõstmine

Koolitusel osaleja saab teadmised ja oskused, et ehitada uusi puithooneid või renoveerida vanu arvestades energiatõhususe ja säästlikkuse põhimõtteid.

Registreeru koolitusele siin. Esialgu lisatakse sind ootenimekirja ning sinu registreerimine kinnitakase koolitusjuhi poolt e-maili teel.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: sügis 2024. Koolituse maht on 44 akad tundi.

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Ehitusmaja (Tennise 10/12, UUemõisa)

Detailsem sisu õppekavas

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: sügis 2024. Koolituse maht on 44 akad tundi.

Detailsem sisu õppekavas

Kontaktisik