Korrustordi valmistamine ja kaunistamine vahvlipaberist elementidega

Koolituse käigus valmib vahvlililledega kaunistatud mitmekorruseline tort - ideaalne erilisteks sündmusteks. Oodatud on isikud, kes on tortide valmistamisega juba kätt harjutanud  ning soovivad oma oskusi edasi arendada. Suur osa tööst on individuaalne, kuid korruste kokkupanek toimub grupitööna. Osaleja saab hiljem oma "tordikorrusega" koju minna.

Registreeru koolitusele siin

Hind: 149 eur. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 2.-3. aprill, teisipäev ja kolmapäev, kell 10:00-18:00 (kaks täispikka koolituspäeva)

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeköök.

Grupi suurus: 8-12 inimest

Koolitust juhendab tordikool.ee eestvedaja Marika Sinkkonen, kes omas valdkonnas Eestis tutvustamist ei vaja. Marika käe all õpivad Tallinna Teeninduskoolis pagarid ja kondiitrid. Ta on välja andnud 4 kokaraamatut.

Sihtrühm ja õppe alustamise tingimused. Kondiitrina töötavad või selleks õppivad isikud. Kodused tordivalmistajad, kellel on eelnev kogemus keerukamate tortide valmistamisel ning jaks pikki päevi köögis tööd teha.

Koolituse käik:

• 1. päev
  • Teooria
  • Biskviidi ja kattekreemi valmistamine
  • Vahvlipaberist fantaasialillede valmistamine
  • Ühe korruse kokkupanek koos täidistega
  • 2. päev
  • Tordikorruse katmine kreemiga
  • Tordi kokkupanemine grupitööna
  • Tordi kaunistamine

Detailsem sisu õppekavas

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin

Hind: 149 eur. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeköök.

Grupi suurus: 8-12 inimest

Koolituse käik: