Õmblemise algkoolitus

Koolitusel valmib kodutekstiil (nt. padjakate, kott vm taoline tarbeese), mis on just selline, nagu sina soovid. Lisaks saad kogu protsessi jooksul asjaliku õmblemise algkoolituse, mille põhjal on võimalik edaspidi lihtsamate iseseisvate õmblemisprojektidega edasi minna. See on suurepärane võimalus alustada uut hobi või arendada oma oskusi edasi.

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 148 eur. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 4. okt. - 1. nov, kolmapäeviti, kell 17:30-20:30 (kokku 5 õhtul)

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Grupi suurus: 6-8 inimest

Koolitust juhendab kogenud õmblemisõpetaja Janne Muuli, kes jagab nippe ja trikke, et tulemus oleks nii praktiline kui loov.

Sihtrühm ja õppe alustamise tingimused. Koolitus sobib kõigile õmblushuvilistele. Eelteadmised ei ole vajalikud, kuid toetavad õpet. Soovituslik on, et kodus võiks olla õmblusmasin. Koolitusele võib tulla oma õmblusmasinaga, aga ei pea.

NB! Õmblemiseks vajalikud tekstiilid tuleb endal kaasa võtta.

Teemad:

• Masina seadistamine (tallad, nõelad, niidid), erinevad õmblemiseks vajalikud töövahendid.
  • Õmblemine, voodri paigaldus, kaunistuselemendid (satsid, ilupaelad, ilupisted).
  • Lukud ja nende õmblemine.

Detailsem sisu õppekavas

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 148 eur. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Grupi suurus: 6-8 inimest

NB! Õmblemiseks vajalikud tekstiilid tuleb endal kaasa võtta.

Teemad:

• Lukud ja nende õmblemine.

Detailsem sisu õppekavas

KOGU KOOLITUSKALENDER