Tapeetimine isetegijale

Kahe-õhtune tapeetimise töötuba sobib väga hästi neile, kes on ise tapeedi panemist katsetanud, kuid midagi on viltu läinud. Koha peal saad teada nippe, kuidas paremat lõpptulemust saada. Saad kõike ise teha ja katsetada. Sobib jätkukoolitusena ka neile, kellel on teadmised aluspinna ettevalmistusest.

Registreerumine pole hetkel avatud. Ootenimekirja saamiseks kirjuta kaja.loorens@hkhk.edu.ee

Hind: tasuline. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg:  10. ja 17. aprill kolmapäeviti kl 17:15 - 20:15, kokku 2 korral.

Grupi suurus: 8-12 inimest.

Koolituse maht: 8 akad tundi kontaktõpet

Läbiviimise koht: Tennise 10/12, Haapsalu KHK ehitusmajas.

Koolitaja: Tiit Lints

Sihtrühm: kõik huvilised, kes soovivad kodus ise remonditöid teha või lihtsalt tapeetimise algteadmisi omandada.

Teemad:

• Töö planeerimine, kuluarvutused, töövahendid.
  • Seina pinna ettevalmistus.
  • Paanide mõõtu lõikamine ja kokkusobitamine.
  • Paigaldamine, keerulised kohad.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: tasuline. Lisainfo maksmise kohta.

Grupi suurus: 8-12 inimest.

Koolituse maht: 8 akad tundi kontaktõpet

Läbiviimise koht: Tennise 10/12, Haapsalu KHK ehitusmajas.

Koolitaja: Tiit Lints

Teemad:

• Töö planeerimine, kuluarvutused, töövahendid.
  • Seina pinna ettevalmistus.
  • Paanide mõõtu lõikamine ja kokkusobitamine.
  • Paigaldamine, keerulised kohad.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik