„Ellujäämiskunst“ sotsiaalvaldkonna töötajatele COVID-19 tingimustes vaimseks toimetulekuks

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe viiakse läbi kutsehariduskeskuse õppeklassides, kus on olemas koolitusteks vajalikud vahendid: tahvel, arvuti, töökohad koolitajale ja õppijatele, videoprojektor jms. Vajadusel saab kasutada arvutiklassi, kooli raamatukogu ja tahvelarvuteid. Teoreetilist õpet on kool valmis korraldama Google Meet või Zoom keskkonnas. Praktilised arutelud ning hindamine saab toimuda ainult koolikeskkonnas.

Läbiviimise aeg:  koolitusgraafik täpsustub

Koolitaja on Küllike Valk. EELK vaimulik, töötanud Haapsalu Sotsiaalmajas sotsiaaltöötajana ja ka Politsei- ja Piirivalveametis abikaplanina, kutseline hingehoidja.

Õppe alustamise nõuded: töötamine sotsiaalhoolekandes.

Sihtrühm: sotsiaalhoolekande valdkonna töötajad, kes vajavad tuge tööl vaimse tervise säilitamisel keerulistes COVID-19 tingimustes.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Vaimne tervis (6 t)

• Kriisid (4 t)

• Tööstress ja läbipõlemine (4 t)
  • Töökiusamine (4 t)
  • Isikliku elu probleemid ja töö (4 t)
  • Hingehoid (4 t)

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Registreerin koolitusel

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg:  koolitusgraafik täpsustub

Õppe alustamise nõuded: töötamine sotsiaalhoolekandes.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Vaimne tervis (6 t)

• Kriisid (4 t)

• Tööstress ja läbipõlemine (4 t)