Majutamise ja toitlustamise valdkondlike õigusaktide tundmine ja järgimine

Ootame koolitusele majutus- ja toitlustusettevõtete ja nende allüksuste juhte, turismiteenuste pakkujaid. Osaleja saab teadmised ja oskused valdkondlikes õigusaktides orienteerumiseks.

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 2024, seitsmel päeval, õhtusel ajal

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeklassis. Õpe toimub koha peal.

Keda ootame koolitusele?

• Majutus- ja toitlustusettevõtete ja nende allüksuste juhid, turismiteenuste pakkujad.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.

Koolitajad: Ülle Mustkivi, Liis Võsa, Aire Toffer, Kaire Raba.

Teemad:

• Töölepingu seadus (Ülle Mustkivi)
  • Võlaõigusseadus (Liis Võsa)
  • Tarbijakaitseseadus (Liis Võsa)
  • Turismiseadus (Aire Toffer)
  • Toiduseadus (Kaire Raba)
  • Alkoholiseadus (Kaire Raba)

Detailne sisu õppekavas.

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 2024, seitsmel päeval, õhtusel ajal

Keda ootame koolitusele?

Koolitajad: Ülle Mustkivi, Liis Võsa, Aire Toffer, Kaire Raba.

Teemad:

• Töölepingu seadus (Ülle Mustkivi)
  • Võlaõigusseadus (Liis Võsa)
  • Tarbijakaitseseadus (Liis Võsa)
  • Turismiseadus (Aire Toffer)
  • Toiduseadus (Kaire Raba)
  • Alkoholiseadus (Kaire Raba)

Detailne sisu õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER