Pulgakookide õpituba

Pulgakoogid on osutunud väga populaarseks laatadel, sünnipäevadel ja muudel tähtpäevadel. Nad näevad kaunid välja ja neid on käepärane ka püstijalu süüa. Töötoas õpime tegema pulgakooke, mis on sisult maitsvad ja välimuselt ahvatlevad. Koolitaja Inga Pook jagab erinevaid õpetussõnu ja nippe. Lõpus ühine teelaud ja pulgakookide maitsmine.

REGISTREERU SIIN

Läbiviimise aeg:  10. nov 17:00-20:00

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeköögis nr 101

Teemad:

- pulgakookide sisu valmistamine ja vormimine;

- pulgakookide kaunistamine erinevatel viisidel.

Hind: 32 eur (sisaldab kõiki vajalikke toiduaineid ja kokkamisvahendeid).

Lisainfo. Õppeköögis soovitame kanda vahetusjalanõusid. Võta kaasa isiklik põll, et hoida oma riideid puhtana ja karbike, millega allesjäänud pulgakoogid koju tuua. Töötoas kasutatud retsepte jagatakse osalejatega.

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

KOGU KOOLITUSKALENDER

REGISTREERU SIIN

Läbiviimise aeg:  10. nov 17:00-20:00

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeköögis nr 101

Teemad:

- pulgakookide sisu valmistamine ja vormimine;

- pulgakookide kaunistamine erinevatel viisidel.

Hind: 32 eur (sisaldab kõiki vajalikke toiduaineid ja kokkamisvahendeid).

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik