Rehvist tumba meisterdamine

Rehvid on äärmiselt keskkonnakahjulikud ja maailmas väga suureks reostusallikaks. Üks võimalus vähendada koormust keskkonnale, on kasutatud rehvide taas kasutuselevõtt. Koolituse tulemusena valmib vanast rehvist panipaigaga tumba. Valmista sisustusese endale või kingi sõbrale! Sobib algajatele.

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 246 euri (hind sisaldab materjale, v.a. kui osalejal on kindel katteriide soov). Lisainfo maksmise kohta.

Grupi suurus: 5-9 inimest

Läbiviimise aeg:  2. nov- 23. nov, neljal neljapäeva õhtul, 17:15 - 21:00.

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi kontaktõpet.

Läbiviimise koht: Haapsalu KHK puidumajas (Tehnika põik 6), puutöö klassis.

Koolitaja: Reelika Smill.

Õppe alustamise nõuded puuduvad.

Sihtrühm:

• Kõik huvilised.

Teemad:

• Töövahendite ja materjalide tutvustus, sobiva kattematerjali valimine.
  • Detailide väljalõikamine.
  • Detailide kinnitamine ja ühendamine.
  • Polsterdamine ja viimistlemine.

Detailsem sisu õppekavas.

Lisainfo. Meie poolt on kangad, mis sobivad üksnes sisetingimustes kasutamiseks. Kui sul on kindel soov tumba kattematerjali värvi osas, siis pead ise kanga kaasa võtma. Tumba õuetingimustes kasutamiseks soovitame niiskuskindlat kangast või nahka. Kunstnahk ei pruugi välisõhku sobida, kuna võib minna hallitama.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Grupi suurus: 5-9 inimest

Läbiviimise aeg:  2. nov- 23. nov, neljal neljapäeva õhtul, 17:15 - 21:00.

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi kontaktõpet.

Läbiviimise koht: Haapsalu KHK puidumajas (Tehnika põik 6), puutöö klassis.

Koolitaja: Reelika Smill.

Õppe alustamise nõuded puuduvad.

Sihtrühm:

• Kõik huvilised.

Teemad:

• Töövahendite ja materjalide tutvustus, sobiva kattematerjali valimine.
  • Detailide väljalõikamine.
  • Detailide kinnitamine ja ühendamine.
  • Polsterdamine ja viimistlemine.

Detailsem sisu õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER