Turundusmaterjalide kujundamine Canva programmiga

Registreeru koolitusele

Koolituse käigus õpitakse kasutama reklaammaterjalide kujundamiseks vabavaralisi veebiprogramme ning kujundama ühtses firmastiilis logo, plakateid, sotsiaalmeedia bännereid, hinnapakkumisi ja muid reklaammaterjale. Samuti pööratakse tähelepanu reklaamsõnumite oskuslikumale koostamisele, et pälvida sihtrühma tähelepanu ja mõjutada ostuotsuseid.

Läbiviimise aeg:  24. okt.-28. nov, esmaspäeviti, kell 17:00 - 20:00.

Läbiviimise koht: õppetöö toimub HKHK arvutiklassis.

Koolituse maht: 24 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö

Koolitaja on Aile Nõupuu. Alates 2012 Haapsalu Kutsehariduskeskuse fotograafiaõpetaja; alates 2017 veebiturunduse õpetaja; alates 2014 viinud läbi fotograafia koolitusi. Alates 2015 kogemus arvutikoolitajana, alates 2016 käsitöötoodete pildistamise ja veebiturunduse koolitused. Alates 2018 TLÜ Haapsalu Kolledžis fotograafiaõpetaja. Alates 2020 toidufotograafia õpetaja ja koolitaja. 2022 täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutsetunnistus.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise baasoskused (tekstitöötlus, failide loomise ja salvestamise oskused), veebioskused (e-kirjad, veebiotsingud).

Sihtrühm:

Väikeettevõtjad, kellel puuduvad teadmised brändi kujunemisest ning oskused ühtses stiilis turundusmaterjalide loomiseks.

Alustavad ettevõtjad (sh bürootöötajad), kes samaaegselt äri alustamisega kujundavad oma firmastiili ja sellele vastavaid turundusmaterjale.

Teemad:

• Bränding ja logo

• Firmastiili mõiste ja ühtsuse olulisus pikaajalise brändiväärtuse loomisel

• Turundusmaterjalide ühtse visuaali (firmastiili) loomine Canva programmiga: logo, fondid, värvid, kujundid, pildikeel

• Sotsiaalmeedia turundus - Instagram, Facebook

• Turundustekstide koostamine. Persona.

• Pildipangad ja fotode kasutamine turunduses

• Praktiline turundusmaterjalide kujundamine Canva programmiga: plakatid, visiitkaardid, sotsiaalmeedia ning kodulehe bännerid ja reklaamid, esitlused, videoklipid ja gifid.

• Pakendi disain ja kujundamine

• Trükiettevalmistus

Detailsem sisu õppekavas

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Registreeru koolitusele

Läbiviimise aeg:  24. okt.-28. nov, esmaspäeviti, kell 17:00 - 20:00.

Läbiviimise koht: õppetöö toimub HKHK arvutiklassis.

Koolituse maht: 24 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö

Sihtrühm:

Teemad:

• Bränding ja logo

• Firmastiili mõiste ja ühtsuse olulisus pikaajalise brändiväärtuse loomisel

• Sotsiaalmeedia turundus - Instagram, Facebook

• Turundustekstide koostamine. Persona.

• Pildipangad ja fotode kasutamine turunduses

• Pakendi disain ja kujundamine