Projektide ja protsesside juhtimine majutus- ja turismiettevõtetes

Koolituselt saad vajalikud tööriistad, mis aitavad projekte ja protsesse tõhusalt juhtida ja püstitatud eesmärke paremini saavutada. Oluline on näha tervikut kui ka terviku igat osa. Keskendume majutus- ja turimsiettevõtetele.

Registreeru koolitusele siin

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: 10.sept, 17.sept, 23.sept, 14.okt, 23.okt, 31.okt, 11.nov kell 17:30-20:45, kokku seitsmel korral.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeklassis. Õpe toimub koha peal.

Õppega alustamise nõuded:  koolitusele tulijal on arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel ning võimalus kasutada isiklikku sülearvutit..

Keda ootame koolitusele?

• Majutusettevõtete ja nende erinevate allüksuste juhid, nt. hotellijuhid, vastuvõtu- ja teenindusjuhid, restoranijuhid, spaajuhid, müügi- ja turundusjuhid, personalijuhid, haldusjuhid jne).
  • Majutus- ja turismiettevõtetes töötavad inimesed, kes oma tööülesannete tõttu vajavad tööriistu projektide ja protsesside juhtimiseks (uute teenuste ja pakettide käivitamine, turunduskampaaniad, ruumide renoveerimine, külaliste teenindusprotsessi parendamine jne).
  • Vabade kohtade olemasolul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.
  • Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Teemad:

• Projekti loomine/ kohandamine keskkonnaga ning selle läbi viimine. (6 tundi)
  • Vajaduste tasandid: indiviid, organisatsioon, ühiskond. (4 tundi)
  • Toimetulek muutustega (väärtused, desorientatsioon, kohanemine, enesetõhusus, vastupanu muutustele). (4 tundi)
  • Motivatsioon (enesearenguliste hoiakute toetamine, kogemustega arvestamine, kaasava keskkonna loomine, ohud- manipuleerimine, indoktrinatsioon, võim) (4 tundi)
  • Grupiprotsessid, rollid (orientatsioon probleemilahendusele vs suhetele) (4 tundi)
  • Strateegiad muutuste elluviimiseks (enesekehtestamine, kommunikatsioon, kaasamine, toetamine) ( 6 tundi)
  • Iseseisev töö - projektikavandi loomine (6 tundi)

Detailne sisu õppekavas.

Koolitaja Cynne Põldäär

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin

Hind: 0€

Keda ootame koolitusele?