EKKSLi noormeeste võrkpalli meistrivõistluselt võideldi välja III koht 28. veebruar HKHK

22. veebruaril viis tee meie spordipoisid Tallinna, kus kohtuti Eesti Kutsekoolispordi Liidu (EKKSL) poolt korraldatud II liiga võrkpalli meistrivõistlustel teiste kutsekoolide esindajatega. Haapsalu Kutsehariduskeskust esindasid Mario Reks ja Markus Anet õpperühmast V-20, Matis Russi, Erik Teppan ning Kert Kalamets õpperühmast IT-21, Martin Nurk ja Keijo-Kevin Korpe õpperühmast T-20, Gregor Villakov õpperühmast E-21, Maaris Neggo õpperühmast E-22, Risto Trik õpperühmast G11-22 ning Marten Suurküla õpperühmast IT-20. Tasavägises heitluses kutsekoolidega saavutati III koht!

Palju õnne ning aitäh õpilastele kooli esindamise eest ning suur tänu ka Mehisele, kes õppijaid ikka ja jälle osalema innustab!