Tegevusjuhendajad sooritasid 4. taseme kutseeksami sajaprotsendiliselt 14. juuni HKHK

Täna, 14. juunil said töökohapõhises õppes õppivad tegevusjuhendajad presenteerida oma erialaseid teadmisi, sest toimus tegevusjuhendajate 4. taseme kutseeksam.

Tänasel kutseeksamil esitlesid oma tegevusplaane 10 tegevusjuhendajat, kellele kõigile omistati 4. taseme tegevusjuhendaja kutse.

Komisjon tõi tagasisidena välja, et rühma üldine tase oli väga tugev ning vastusest oli tunda, et oma tööd tehakse hingega.

Ka kutseksamikomisjonile, kuhu kuulusid Urve Tõnisson, Birgit Nicolau Costa ning Küllike Valk, oli seekordne kutseeksam erilisem kui tavaliselt, sest kohal oli Kutsekoja vaatleja Maris Vaht, kes tuli hindama kutse andja kvaliteeti.

Maris Vaht selgitas, et kutseeksami vaatluse eesmärk on hinnata kutse andja tegevust kutseeksami korraldamisel ja läbiviimisel. Vaht lisas, et tänasel tegevusjuhendajate kutseeksamil oli komisjon õpilaste suhtes väga toetav. "Komisjoni liikmed annavad kutset taotlevatele õpilastele professionaalseid nõuandeid ja tagasisidestavad õpilaste esitletavaid tegevusplaane väga põhjalikult", märkis ta lisaks.

Soovime tänastele värsketele 4. taseme tegevusjuhendaja kutse omanikele palju õnne!