Uus kooliaasta stardib 2. septembril! 29. august HKHK

Kaunis suvi on läbi saamas ning ees on ootamas uus ja põnev kooliaasta.

Esmaspäeval, 2.septembril algusega kell 10 avame pidulikult uue õppeaasta ning tervitame uusi ja juba tuttavaid koolipere liikmeid.

Täiskasvanud õppijad alustavad õppetööd tunniplaani alusel tsükliõppe graafiku järgi, nii nagu varasematelgi aastatel. Tunniplaan ja tsükliõppe ajad on leitavad kooli kodulehelt.

Esimene koolipäev 2. septembril näeb välja selline:

• 10.00 toimub õppeaasta avaaktus koolimaja õuealal. Sellele järgneb ühine tordi söömine koolimaja ees (halva ilma korral kooli fuajees). Pärast aktust toimub esimese kursuse õpperühmadel rühmajuhendaja tund; jätkukursuse õpilased suunduvad tunniplaani järgsetesse tundidesse.
  • 11.45 lõuna peamaja söögisaalis nii õpilastele kui kooli töötajatele.
  • 12.30 jätkuvad tunnid tunniplaani alusel.

Kohtume 2. septembril kell 10 koolimaja ees!

Kaunis suvi on läbi saamas ning ees on ootamas uus ja põnev kooliaasta.

Esimene koolipäev 2. septembril näeb välja selline:

• 11.45 lõuna peamaja söögisaalis nii õpilastele kui kooli töötajatele.
  • 12.30 jätkuvad tunnid tunniplaani alusel.

Kohtume 2. septembril kell 10 koolimaja ees!