18.02 toimub Eesti Vabariigi 103. aastapäeva pidulik kontsert-aktus 13. veebruar HKHK

Neljapäeval, 18. veebruaril kell 10.30 toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuse aulas ning otseülekandena veebis pidulik Eesti Vabariigi 103. sünnipäevale pühendatud kontsert-aktus ja parimate tunnustamine.

Pidulikule aktusele aulasse on oodatud kõik noorte õppegruppide ja üldharidusosakonna (põhikool,gümnaasium) õppijaid ning nende õpetajad. Täiskasvanud õppijad saavad aktusest osa otseülekandena oma kodust või vaadates õpetajaga ülekannet klassiruumis. Aktusest ei toimu salvestust.

Aktusel astub üles armastatud muusik Ott Lepland, toimub parimate tunnustamine, millele järgneb pidulik suupistelaud.

Pidulikule kontsert-aktusele tulles palume riietuda aktusele kohaselt ning kanda maski.