Uudised

Erasmuse praktikantide kogemused HKHK-s 26. juuni HKHK


Saage tuttavaks, Erasmuse praktikandid Beatriz ja Marta Mallorcalt.

Ka nemad saabusid meile päikeseliselt Mallorcalt kevade alguses, kui veel lumigi maas oli. Beatriz ja Marta õpivad kodusaarel Mallorcal IES Calvià koolis turundust ning said sellest valdkonnas kätt harjutada Haapsalu Raudteemuuseumis, Haapsalu õudusfilmide festivali korraldustoimkonnas ning HKHK reklaamitegevuse abistamisel. Koju tagasi naasesid nad peale jaanipäeva.

Mõlemad tüdrukud meenutavad praktikakogemust Eestis väga positiivselt.

Beatrizi unistus on olnud lapsest saadik välismaal elamine, mida Erasmus talle võimaldas. Nii Beatrizile kui Martale oli suurimaks õppetunniks iseseisvuse õppimine, üksinda elamine ja igapäevaselt võõrsil toimetamine ning inglise keele rääkimine. Ka majanduslikult hakkamasaamine oli heaks proovikiviks, kuna Eestis elamine oli ootamatult väga kulukas! Kuna tüdrukud on head suhtlejad, siis sõprade ja uute tutvuste leidmine ei olnud keeruline ning nende inglise keel paranes igapäevaselt!

Tüdrukud külastasin siin olles erinevaid Eesti linnasid ning külastamata ei jäänud ka Soome ega Rootsi. "Kui juba Põhja-Euroopas olla, siis tuleb ka läheduses asuvad riigid üle vaadata", rääkisid Beatriz ja Marta.

Kuna Eesti praktikakogemus oli niivõrd tore, siis otsivad nad hetkel võimalusi Eestisse tööle asumiseks. Neile oli imetlusväärne, kuidas töölistele antakse vabadus teha oma ülesandeid kaugtöölt ning võimalus ise oma tööaega planeerida. Eesti pakub erialaselt rohkem võimalusi kui nende kodusaar.

Aitäh Beatriz ja Marta, et olite särtsakad ja asjalikud ning abistasite ka meie kooli reklaamitegevustes!

Päikeselist suve kodusaarel Mallorcal!

 

Saage tuttavaks, Erasmuse praktikandid Beatriz ja Marta Mallorcalt.

Ka nemad saabusid meile päikeseliselt Mallorcalt kevade alguses, kui veel lumigi maas oli. Beatriz ja Marta õpivad kodusaarel Mallorcal IES Calvià koolis turundust ning said sellest valdkonnas kätt harjutada Haapsalu Raudteemuuseumis, Haapsalu õudusfilmide festivali korraldustoimkonnas ning HKHK reklaamitegevuse abistamisel. Koju tagasi naasesid nad peale jaanipäeva.

Mõlemad tüdrukud meenutavad praktikakogemust Eestis väga positiivselt.

Beatrizi unistus on olnud lapsest saadik välismaal elamine, mida Erasmus talle võimaldas. Nii Beatrizile kui Martale oli suurimaks õppetunniks iseseisvuse õppimine, üksinda elamine ja igapäevaselt võõrsil toimetamine ning inglise keele rääkimine. Ka majanduslikult hakkamasaamine oli heaks proovikiviks, kuna Eestis elamine oli ootamatult väga kulukas! Kuna tüdrukud on head suhtlejad, siis sõprade ja uute tutvuste leidmine ei olnud keeruline ning nende inglise keel paranes igapäevaselt!

Tüdrukud külastasin siin olles erinevaid Eesti linnasid ning külastamata ei jäänud ka Soome ega Rootsi. "Kui juba Põhja-Euroopas olla, siis tuleb ka läheduses asuvad riigid üle vaadata", rääkisid Beatriz ja Marta.

Kuna Eesti praktikakogemus oli niivõrd tore, siis otsivad nad hetkel võimalusi Eestisse tööle asumiseks. Neile oli imetlusväärne, kuidas töölistele antakse vabadus teha oma ülesandeid kaugtöölt ning võimalus ise oma tööaega planeerida. Eesti pakub erialaselt rohkem võimalusi kui nende kodusaar.

Aitäh Beatriz ja Marta, et olite särtsakad ja asjalikud ning abistasite ka meie kooli reklaamitegevustes!

Päikeselist suve kodusaarel Mallorcal!