HKHK noormehed on Läänemaa parimad jalgpallurid 18. oktoober HKHK

13. oktoobril selgitati Haapsalu kunstmuruväljakul välja Läänemaa gümnaasiumiastme parim kool jalgpallisLäänemaa Ühisgümnaasium osales võistlustel 10., 11. ja 12. klasside võistkondadega, neile pakkusid konkurentsi Noarootsi Gümnaasium ja Haapsalu Kutsehariduskeskus. Tasavägise heitluse tulemusel selgusid aga parimad: kuldmedalid riputati kaela HKHK mängijatele, hõbemedalid said LÜGi 11. klassi mängijad ning pronksmedalid LÜGi 12. klassi noormehed.

HKHK esinduses mängisid Kristjan Heinloo, Kaimo Koltsin ja Martin Nurk (T-20), Tormi Mehide (V-20), Richard Silm (T-21), Sten Veski (IT-21), Risto Trik (G-11) ning Casper Liik (E-21).

Suured õnnesoovid tublidele jalgpallipoistele ning kehalise-kasvatuse õpetajale Mehis Ehanurmele!

Loe lisaks portaalist Läänlane.

Loe lisaks portaalist Läänlane.