Koka eriala III kursuse õpilased näitasid kõrget taset! 09. juuni HKHK

Koka eriala III kursuse õpilased näitasid eile jällegi kõrget taset!

Taavi Kuusiku juhendatud noorte kokkade meisterlikud oskused pandi eile proovile koka eriala 4. taseme praktilise kutseeksamiga!

Kõik koka eriala õpilased ning ka töökohapõhised õpilased sooritasid eksami tublide tulemustega!

Eksamiks kulus terve päev. Hommik algas õpilastel tööplaani kokku panemisega, millele järgnesid ettevalmistused õppeköögis! Kell 13 pidi esimene eelroog hindamiskomisjonile serveeritud olema, millele järgnesid hiljem pearoog ning dessert.

Hindamiskomisjonis olid sellel aastal oma ala parimad spetsialistid: Angelica Udeküll, Kerlin Ledis ja Ingrid Ploom.

Peale pikka päeva, said kõik õpilased rõõmsa sõnumi! KÕIK läbisid koka kutseeksami, tase 4!

Palju õnne tublide tulemuste eest!

Koka eriala III kursuse õpilased näitasid eile jällegi kõrget taset!

Palju õnne tublide tulemuste eest!