HKHK koolisisene konkurss “Minu parim praktika” 08. märts HKHK

HKHK-s me väärtustame praktikat kui õppeprotsessi väga olulist osa ja leiame, et praktika tähtsus õppetöös ja edasisel karjäärivalikul või selle muutmisel on väga suur. Oma praktikakogemusi jagatakse tihti ainult enda eriala või rühma raames, kuid nüüd on võimalik oma õpetlikke ja põnevaid praktika tegemisi näidata tervele koolile.

Selleks, et innustada ja julgustada enda praktika kogemusest rääkima ka teistele koolikaaslastele, korraldame me esmakordselt koolisisese õpilaste konkursi “Minu parim praktika”.

Konkurss on avatud läbi terve õppeaasta 1. september - 31. august ehk ükskõik, mis poolaastal õpilane enda praktikat sooritab, saab ta konkursil osaleda. Kandideerima on oodatud nii kutsekeskhariduse kui ka kutseõppe õpilased, sh ka välispraktika sooritajad.

Konkursil saavad osaleda kõik, kes sooritavad praktikat käesoleva õppeaasta (2020/2021) jooksul. Seega kõik õpilased, kes on sügisperioodil oma praktika sooritanud, on lahkesti juba oodatud konkursil osalema.

Konkursil osalemiseks saadab õpilane praktika koordinaatorile e- kirja aadressile annika.nukki@hkhk.edu.ee, kus kirjeldab oma praktika kogemust, vastates järgnevatele küsimustele:

• millisel erialal praktika sooritati?
  • millal praktika sooritati?
  • mis ettevõttes praktika sooritati? (nimi ja lühikirjeldus tegevusvaldkonnast)
  • mida praktikal olles kõige rohkem õpiti?
  • miks on antud ettevõte parim praktikakoht?
  • miks soovitad ka teistele antud ettevõtet praktika sooritamiseks?

Kirjeldusele tuleb lisada kaasa ka 1-3 praktikat illustreerivat pilti.

Praktika koordinaator kogub kõik ülevaated kokku ja paneb need elektroonsesse keskkonda üles kõigile lugemiseks, vaatamiseks ja hääletamiseks. Konkursi võidavad need, kellele on kaasõpilased enim hääli andnud.
Hääletamine ja tulemuste kokkuvõtmine toimub tulenevalt konkursil osalejate arvust üks või kaks korda õppeaastas.

Konkursi võitjaid tunnustatakse HKHK tänukirja ja meene või kinkekaardiga!

Lisainfo:

• millisel erialal praktika sooritati?
  • millal praktika sooritati?
  • mis ettevõttes praktika sooritati? (nimi ja lühikirjeldus tegevusvaldkonnast)
  • mida praktikal olles kõige rohkem õpiti?
  • miks on antud ettevõte parim praktikakoht?
  • miks soovitad ka teistele antud ettevõtet praktika sooritamiseks?

Kirjeldusele tuleb lisada kaasa ka 1-3 praktikat illustreerivat pilti.

Konkursi võitjaid tunnustatakse HKHK tänukirja ja meene või kinkekaardiga!

Lisainfo:

Annika Armipaik-Nukki, praktika koordinaator