Tegevusjuhendajate kutseõpetaja Monika Salumaa pälvis Eesti Sotsiaaltöö Assotsatsiooni eripreemia 22. märts HKHK

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon tunnustas ülemaailmsel sotsiaaltöötajate päeval (15. märtsil) Jõhvi Kontserdimajas 2021. aasta parimaid valdkonda panustajaid.

HKHK kutseõpetaja Monika Salumaa oli esitatud Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt korraldatud parimate sotsiaalala töötajate konkursil nominendiks kategoorias „Aasta tegevusjuhendaja 2021“, kuid pälvis hoopis hoopiski assotsiatsiooni eripreemia, kus teda iseloomustati järgnevate sõnadega: "Monika on silmapaistev erihoolekande valdkonna alusepanija, arendaja, koolitaja ja tegevusjuhendaja ja sellele ametile sisu looja. Ta on seda teinud juba pikki-pikki aastaid. Tema peas on palju hiilgavaid ideid, ta näeb suuremat pilti ja on oma mõtetega ajast ees. Õpilasi innustab ta läbi  eluliste ning praktiliste näidete ja põhjaliku analüüsi. Tema nõustamisoskus ning tahe aidata kõige raskemate probleemidega inimest inimväärsesse ellu on muljetavaldav ja imponeeriv. Monika usub, et kõikidel inimestel peab olema omal viis ja võimalus elada inimväärset elu ja ta teeb kõik selleks, et õpetada ka teisi seda mõistma, aktsepteerima ja selles kaasa aitama".

Südamega tehtud töö on kaugele näha - palju õnne Sulle, Monika!

Südamega tehtud töö on kaugele näha - palju õnne Sulle, Monika!