Bürootöö õpilaste konverents: noored talendid tutvustavad Hermes 25. juubeliürituse projekti! 23. november HKHK

Bürootöö eriala teise kursuse õpilased korraldasid ja viisid läbi esmakordselt kooli aulas konverentsi, kus esitlesid oma ühte koolitöö projekti. Konverentsile kutsuti nii õpetajaid, kaasõpilasi ning kuulama tulid ka õpilaste lähedased, et saada osa noorte õppetööst.

Bürootöö eriala õpilased tutvustasid kuulajatele ühte õppetöö ülesannet - paberile loodud ettevõtte nimega Hermes 25. juubeliürituse korraldamist. Ettekandeid korraldusest viisid läbi kolm õpilaste gruppi, kus esitleti ettevõtete logosid, missioone, põhitegevusi, meeneid kui ka gaalaõhtu ajaava ning üritusele kutsutud esinejaid. Tublisti vastati ka kuulajate küsimustele!

Samuti oli ka konverentsi korraldamine õpilastele õppeülesandeks, kus tuli mõelda kõikidele korralduslikele aspektidele alustades kutsetest lõpetades esinemiste ja kohvipausiga. Korraldajaid abistasid ja toetasid ka bürooassistendi I kursuse õpilased ning juhendajad!

Suur tänu kõikidele, kes panustasid konverentsi toimumisele ning viisid läbi ühe toreda ürituse, kus kuulajad said piiluda bürooassistentide õppetöösse!

Fotosid tegid on BT-23 õpilased Lorette-Marii Aus ja Karolin Mägi.

Fotosid tegid on BT-23 õpilased Lorette-Marii Aus ja Karolin Mägi.