01.03. toimusid EKKSL meistrivõistlused sulgpallis 02. märts HKHK

Eesti Kutsekoolispordi Liidu poolt korraldatud EKKSL meistrivõistlused sulgpallis peeti sel korral maha Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis, kus 1. märtsil pidasid esikohtade nimel heitlust nii kutsekoolide õpilased kui ka töötajad.

Selgi korral ei tuldud koju tühjade kätega. Naistöötajate üksikmängus saavutas Küllike Allmäe 1. koha ja Reelika Smill 3. koha. Naistöötajate paarismängus said nad aga 2. koha.

Meestöötajate üksikmängus saavutas esikoha Valdo Nõlvak. ning meestöötajate paarismängus tõid Valdo Nõlvak ja Marek Tarkin koju 3. koha. Margus Krips ja Knud Jessenile aga tubli 4. koht.

Segapaarismängus oli HKHK tiim võitmatu: 1. koht Küllike Allmäe ja Mehis Ehanurm, 2.koht Knud Jessen ja Reelika Smill.

Väga tublilt esindas õpilasi Toomas Klemmer.

Täname kõiki osalejaid!!

Väga tublilt esindas õpilasi Toomas Klemmer.

Täname kõiki osalejaid!!