Uudised

HKHK tänab ja tunnustab 15. juuni HKHK


Eilne kevadiselt töine päev lõppes meie koolis ühe toreda, rõõmsa ja südamliku tänuüritusega HKHK töötajatele.

Kooli direktor Riinu Raasuke võttis kokku kohe lõppeva kooliaasta, millele järgnes parimate ja tublimate töötajate tänamine. Neid rõõmsaid ja särasilmseid inimesi, kes südamega oma tööd teevad ja igapäevaselt HKHK heaolusse panustavad, on meie majas palju!

Tänati ka meie töötajad, kellel täitus sellel õppeaastal meie majas tööle asumisest 5, 10, 15, 20 ja 30 aastat. Samuti anti välja aasta õpetaja ja HKHK aasta tegu tiitel!

Sellel korral oli tänuüritusel ka uued tiitlid, mis tekkisid meie kooli väärtustest, milleks on hoolivus, meisterlikkus, avatus ja koostöö. Tänatud sai ka aasta rahvusvahelise koostöö edendaja ja aasta digimeister.

2023 aasta kooli tänuüritusel jagati välja järgmised tänukirjad:

HKHK hooliv hing - Marit Tamm

HKHK avatud arvamusliider - Airi Aavik

HKHK meisterlik meeskonnaliige - Epp Klimenko

HKHK koostöine kolleeg - Marianna Salupõld

HKHK aasta tegu - KVU-22 Ukraina noorte aastane kutseõpe - see, kuidas tekkis õppekava ja õpetajad sinna juurde ning kuidas need noored selle aasta jooksul said nii hästi hoitud, on endiselt väikestviisi ime.

Aasta rahvusvahelise koostöö edendajad - Heli Heimo ja Margus Krips

Aasta digimeister - Aare Mehiste

Aasta õpetajad 2023 on Valdo Nõlvak ja Inga Pook

Pikaajalise, südamega tehtud töö eest said õnnitlused meie tööjuubilarid:

30 aastat HKHK-s: Aile Nõupuu, Inga Pook ja Kaja Paavo.

20 aastat HKHK-s täitus Janne Muulil.

15 aastat HKHK-s: Kaja Kaus ja Kersti Õim.

10 aastata HKHK-s täitus Aare Mehistel, Ülle Moksil ja Anna Kösleril.

5 aastat HKHK-s on panuse andnud Annika Armipaik-Nukki, Küllike Allmäe, Andžela Konstantinova, Rain Koor, Maarja Koppelmaa, Tõnu Kraav, Taavi Kuusik, Tiit Lints, Maksim Mertsalov, Marina Miilberg, Leili Mutso, Annika Möls, Boris Norkin, Ülle Plomann, Kaire Reiljan, Siiri Reimann ja Mariliis Õunapuu.

Aitäh kõikidele tublidele korraldajatele, toitlustajatele ja osalejatele, kes aitasid selle ürituse just nii ilusaks teha nagu see oli!

Fotode autor: Silver Raidla

Eilne kevadiselt töine päev lõppes meie koolis ühe toreda, rõõmsa ja südamliku tänuüritusega HKHK töötajatele.

Kooli direktor Riinu Raasuke võttis kokku kohe lõppeva kooliaasta, millele järgnes parimate ja tublimate töötajate tänamine. Neid rõõmsaid ja särasilmseid inimesi, kes südamega oma tööd teevad ja igapäevaselt HKHK heaolusse panustavad, on meie majas palju!

Tänati ka meie töötajad, kellel täitus sellel õppeaastal meie majas tööle asumisest 5, 10, 15, 20 ja 30 aastat. Samuti anti välja aasta õpetaja ja HKHK aasta tegu tiitel!

Sellel korral oli tänuüritusel ka uued tiitlid, mis tekkisid meie kooli väärtustest, milleks on hoolivus, meisterlikkus, avatus ja koostöö. Tänatud sai ka aasta rahvusvahelise koostöö edendaja ja aasta digimeister.

2023 aasta kooli tänuüritusel jagati välja järgmised tänukirjad:

HKHK hooliv hing - Marit Tamm

HKHK avatud arvamusliider - Airi Aavik

HKHK meisterlik meeskonnaliige - Epp Klimenko

HKHK koostöine kolleeg - Marianna Salupõld

HKHK aasta tegu - KVU-22 Ukraina noorte aastane kutseõpe - see, kuidas tekkis õppekava ja õpetajad sinna juurde ning kuidas need noored selle aasta jooksul said nii hästi hoitud, on endiselt väikestviisi ime.

Aasta rahvusvahelise koostöö edendajad - Heli Heimo ja Margus Krips

Aasta digimeister - Aare Mehiste

Aasta õpetajad 2023 on Valdo Nõlvak ja Inga Pook

Pikaajalise, südamega tehtud töö eest said õnnitlused meie tööjuubilarid:

30 aastat HKHK-s: Aile Nõupuu, Inga Pook ja Kaja Paavo.

20 aastat HKHK-s täitus Janne Muulil.

15 aastat HKHK-s: Kaja Kaus ja Kersti Õim.

10 aastata HKHK-s täitus Aare Mehistel, Ülle Moksil ja Anna Kösleril.

5 aastat HKHK-s on panuse andnud Annika Armipaik-Nukki, Küllike Allmäe, Andžela Konstantinova, Rain Koor, Maarja Koppelmaa, Tõnu Kraav, Taavi Kuusik, Tiit Lints, Maksim Mertsalov, Marina Miilberg, Leili Mutso, Annika Möls, Boris Norkin, Ülle Plomann, Kaire Reiljan, Siiri Reimann ja Mariliis Õunapuu.

Aitäh kõikidele tublidele korraldajatele, toitlustajatele ja osalejatele, kes aitasid selle ürituse just nii ilusaks teha nagu see oli!

Fotode autor: Silver Raidla