Järgmine nädal möödub koolis kutsevõistluste tähe all 07. veebruar HKHK

Juba järgmine nädal tuleb HKHK-s võistlustihe, sest lisaks sõbrapäevale, mida peame kooliperega 14. veebruaril, toimuvad koolisisesed kutsevõistlused mitmetel erialadel. Võistustulle astuvad nii noored, kui ka täiskasvanud õppijad, kes asuvad oma erialaseid teadmisi proovile panema.

Koolisiseste kutsevõistluste ajagraafik:
  • Maalrite kutsevõistlus - 15.02
  • Tislerite kutsevõistlus - 15.-16.02
  • IT guru - 16.02
  • Vastuvõtutöö administraatori kutsevõistlus - 17.02
  • Kokanduslik teatevõistlus - 17.02
  • Raamatupidajate kutsevõistlus - 17.02
  • Bürootöötajate kutsevõistlus - 18.02

Võistlustest teeme otselülitusi kooli Facebookis, samuti jagame võistlustest ohtralt jäädvustusi meie erinevatel sotsiaalmeedia kanalitel.

Koolisiseste kutsevõistluste ajagraafik:
  • Maalrite kutsevõistlus - 15.02