Koolipere tähistas saabuvat Eesti Vabariigi 104. aastapäeva piduliku kontsert-aktusega 17. veebruar HKHK

17. veebruaril tähistas koolipere saabuvat Eesti Vabariigi 104. aastapäeva piduliku kontsert-aktusega, mida said kõik koolipere liikmed jälgida kooli aulast või veebist.

Aktus algas lippude sissetoomisega ja ühiselt hümni laulmisega, sellele järgnes direktor Ingrid Danilovi tervituskõne saabuva riigi sünnipäeva puhul. Üritus jätkus muusikalise etteastega saksofonikvartetilt SaxFM, kes kaasasid oma lugude esitamisel aulas olevaid õpilasi ja õpetajaidki. Oli väga meeleolukas ja vahva kontsert!

Pärast muusikalist vahepala asus direktor õpilasi tunnustama, lugedes ette käskkirja, milles avaldas kiitust rohkem kui 50le õpilasele, kes on silma paistnud väga heade või heade õppetulemuste, eeskujuliku käitumise, kutsevõistlustel osalemise või silmapaistva praktikasooritusega.

Kuna HKHKs on käesoleval nädalal toimumas mitmed koolisisesed kutsevõistlused, siis oli siinkohal hea võimalus tunnustada juba ka neid õpilasi, kelle võistlused on lõppenud ja tulemused teada. Neid õpilasi, kes täna ja homme alles võistlulle asuvad, tunnustatakse pärast võistluste lõppemist.

Aktuse lõppedes suundus koolipere suupistelauda, mille olid valmis teinud noored ja täiskasvanud koka eriala õpilased ning keda abistasid erialaõpetajad ning kogu köögi- ja teenindusmeeskond. Suur tänu teile!

Aktust juhtis turismiettevõtte teenindaja eriala kolmanda kursuse õpilane Sheryl Hurt ning ürituse jäädvustas fotode näol IT-süsteemide nooremspetsialisti eriala teise kursuse õpilane Mattias Rannamäe.

Soovime kõigile head saabuvat vabariigi aastapäeva!

Soovime kõigile head saabuvat vabariigi aastapäeva!