Mallorca sporditurismi õpilased HKHK-s 02. juuni HKHK

Märtsi lõpus saabusid meie kooli praktikandid Mallorcalt, kes sattusid suvesoojusest ootamatult meie lumisesse kevad-talve. Sporditurismi õpilased Neus ja Shay ei kohkunud kliimahüppest ja alustasid põnevusega oma praktikakohas Silma Õpikojas, kus nad Marko Valkeri käe all Eesti loodusega tutvuma hakkasid.

Õpilased naasid mai lõpus tagasi kodumaale. Neus võtab välipraktikast kaasa palju uusi kogemusi. Meenutama jääb ta looduse eripära ja aastaaegade suuri erinevusi. Samuti meeldis talle väga see, kuidas koolide õpetajad oma õpilasi toetavad ning seda, et koolidel on palju võimalusi kasutada erinevaid õppematerjale ja metoodikaid laste õpetamiseks. Neus õppis aga kõige rohkem igapäevast hakkamasaamist võõras keskkonnas, mis on välipraktikate kõige tähtsam osa!

Praktikant Shay jääb meenutama meie toredat kooli ning hostelit, kus sai eesti õpilastega õhtuti ping-pongi mängida, HKHK võimlas sporti teha ja palju ringi käia! Shay võtab  Eestist kaasa palju uusi tutvusi ja praktilised kogemused Silma Õpikojast!

Oleme rõõmsad, et selline vahva koostöö on tekkinud! Ilusat koduteed!

Oleme rõõmsad, et selline vahva koostöö on tekkinud! Ilusat koduteed!