Uudised

Tipptasemel tunnustus Erasmus+ kutsehariduse õpirände korraldamise eest! 29. august HKHK


Meie koolil on väga aktiivne rahvusvaheline koostöö ning seda on märgatud!

Teatame uhkusega, et nii Haapsalu Kutsehariduskeskus kui ka Kuressaare Ametikool ja Tartu Rakenduslik Kolledž said Erasmus+ kutsehariduse suvekoolis tipptaseme märgise.

Tipptaseme märgisega tunnustatakse Erasmuse akrediteeringuga kutseõppeasutusi, kes on saavutanud parimaid tulemusi Erasmus+ kutsehariduse õpirände korraldamisel. On pakkunud oma õppijatele ning töötajatele pikaaegselt ja järjepidevalt erialase enesetäiendamise võimalust välismaal.

Loe pikemalt siit.

HKHK välissuhete koordinaator Heli Heimo töötab kui lennujuhtimiskeskuses, kuna meie kool osales eelmisel õppeaastal välissuhetes rohkem kui 15 erineva riigiga! 

Esmakordselt sai käidud õpirändes ka väljaspool Euroopat! Riigid, kus käidi, on India, Tuneesia ja Tansaania.

HKHK-l on koostööpartnereid Iirimaalt, Prantsusmaalt, Hispaaniast, sealjuures Mallorcalt ja Tenerifelt, Portugalist, Itaaliast, Soomest, Rootsist, Austriast, Maltalt, Inglismaalt, Türgist, Hollandist, Rumeeniast, Belgiast, Ungarist, Rootsist ja Leedust!

Tule õpi koos meiega ja laienda oma silmaringi ning oskuseid üle terve maailma! 

Meie koolil on väga aktiivne rahvusvaheline koostöö ning seda on märgatud!

Teatame uhkusega, et nii Haapsalu Kutsehariduskeskus kui ka Kuressaare Ametikool ja Tartu Rakenduslik Kolledž said Erasmus+ kutsehariduse suvekoolis tipptaseme märgise.

Tipptaseme märgisega tunnustatakse Erasmuse akrediteeringuga kutseõppeasutusi, kes on saavutanud parimaid tulemusi Erasmus+ kutsehariduse õpirände korraldamisel. On pakkunud oma õppijatele ning töötajatele pikaaegselt ja järjepidevalt erialase enesetäiendamise võimalust välismaal.

Loe pikemalt siit.

HKHK välissuhete koordinaator Heli Heimo töötab kui lennujuhtimiskeskuses, kuna meie kool osales eelmisel õppeaastal välissuhetes rohkem kui 15 erineva riigiga! Esmakordselt sai käidud õpirändes ka väljaspool Euroopat! Riigid, kus käidi, on India, Tuneesia ja Tansaania.

HKHK-l on koostööpartnereid Iirimaalt, Prantsusmaalt, Hispaaniast, sealjuures Mallorcalt ja Tenerifelt, Portugalist, Itaaliast, Soomest, Rootsist, Austriast, Maltalt, Inglismaalt, Türgist, Hollandist, Rumeeniast, Belgiast, Ungarist, Rootsist ja Leedust!

Tule õpi koos meiega ja laienda oma silmaringi ning oskuseid üle terve maailma!