Õppetöö

Koolipoolsed praktikajuhendajad

Kooli üldist praktikakorraldust koordineerib erialadeülene praktika koordinaator koos määratud koolipoolsete praktikajuhendajatega, kes on vastava õppekavarühma kutseõpetajad ning kes korraldavad oma rühmade piires õpilaste praktikat.

Koolipoolsed praktikajuhendajad on:

Äriteenuste osakond

Hooldustöö- Leili Mutso leili.mutso@hkhk.edu.ee, +372 666 1758

Tegevusjuhendaja- Monika Salumaa monika.salumaa@hkhk.edu.ee, +372 666 1758

Lapsehoidja- Eneli Uibo eneli.uibo@hkhk.edu.ee, +372 666 1759

Bürootöötaja- Ülle Moks ylle.moks@hkhk.edu.ee, +372 666 1758

Infotehnoloogia- Mario Metshein mario.metshein@hkhk.edu.ee, +372 666 1758

                                 Valdo Nõlvak valdo.nolvaj@hkhk.edu.ee, +372 666 1758

Ehituse osakond

Üldehitaja- Toomas Kivimägi toomas.kivimägi@hkhk.edu.ee, +372 666 1749

Kaldkatuse ehitaja, plekksepp- Villu Vapper villu.vapper@hkhk.edu.ee, +372 666 1749

Plaatija- Inge Gagarina inge.gagarina@hkhk.edu.ee, +372 666 1749

Maaler- Tiit Lints tiit.lint@hkhk.edu.ee, +372 666 1749

Puidu- ja käsitöö osakond

Mööbli restauraator, tisler, CNC, puidutehnoloog- Margus Krips margus.krips@hkhk.edu.ee, +372 666 1762

Pehme mööbel, tisler- Janne Muuli janne.muuli@hkhk.edu.ee, +372 6661762

Tekstiilkäsitöö, kangakudujad- Marju Heldema marju.heldema@hkhk.edu.ee, +372 666 1747

Turismi-, toitlustus- ja majutusteeninduse osakond

Abikokk- Inga Pook inga.pook@hkhk.edu.ee

Kokk- Taavi Kuusik taavi.kuusik@hkhk.edu.ee

Kokk (kutseõpe)- Tiina Sootalu tiina.sootalu@hkhk.edu.ee 

Majutusteenindus- Heli Nõupuu heli.noupuu@hkhk.edu.ee, +372 666 1752

Puhastusteenindus- Ivika Raudsepp ivika.raudsepp@hkhk.edu.ee

Toitlustuskorraldus, pagar, kondiiter- Kaire Raba kaire.raba@hkhk.edu.ee

Loodusgiid- Kaire Reiljan kaire.reiljan@hkhk.edu.ee