Viigi kooli õpilased tutvusid aasta jooksul erinevate kutseoskustega 09. juuni HKHK

Täna sai piduliku lõpp-punkti Haapsalu Viigi Kooli õpilaste aastapikkune õpitee. Terve aasta vältel oli üheksal Viigi kooli õpilasel võimalik tutvuda erinevate kutseoskustega: õpiti plaatima ja tegema maalritöid, oma kätega tehti valmis suisa kuumaalus. Kätt prooviti ka puidutöös, mille tulemusel valmisid pannilabidad. Samuti tehti õpilastele selgeks puhastamise ja toiduvalmistamise alused ning räägiti küberturvalisusest ja igapäevastest IT-toimingutest.

Õpilased tõid tagasisidena välja, et igaüks neist õppis midagi uut, mille saab oma tulevasse ellu rakendada, olgu selleks oskuslikum söögi valmistamine või mõni IT-alane tarkusetera.

Meil on hea meel, et osadega neist kohtume juba sügisel, sest nad alustavad õpinguid meie juures maalri, abikoka või kutsevaliku õppes.

Aitäh õpetajad Epp Klimenko, Inga Pook, Ivika Raudsepp, Margit Ojaots, Inge Gagarina ning teised, kes õpilastele oma õpetussõnu jagasid ning suur tänu ka õpilaste tugiisikule Eve Merimale, kes väga entusiastlikult õpilasi alati õppima innustas.