Põhikoolilõpetajad saavad alates esmaspäevast esitada sisseastumisavaldusi sügisel õppima asumiseks 16. märts HKHK

Alates 21. märtsist on võimalik sisseastumise infosüsteemis SAIS esitada sisseastumisavaldusi.

Kutsekeskharidusõppe 4. taseme erialasid, mis lisaks õpitavale ametile annavad ka keskhariduse, on 2022/2023. õppeaastal kuus.

Kokk

Tisler

Eriala tutvustav veebiinfotund 05.04 kell 17  - Google Meet

Bürootöö assistent

Eriala tutvustav veebiinfotund 12.04 kell 17  - Google Meet

IT-süsteemide nooremspetsialist

Eriala tutvustav veebiinfotund 06.04 kell 17 - Google Meet

Turismiettevõtte teenindaja

Üldehitus

Eriala tutvustav veebiinfotund 05.04 kell 17 - Google Meet

Sel aastal soovime õpilstele, õpetajatele ning lapsevanematele jagada läbi veebiinfotundide veelgi põhjalikumat informatsiooni meie juures õpitavate erialade kohta. Seda ikka selleks, et eesootav oluline otsus saaks õppijal põhjalikult läbi kaalutud ja edaspidist otsust oleks kergem langetada ja oma karjääriteed planeerida.

Esimene veebiinfotund erialade tutvustamiseks ja üldinfo jagamiseks toimub 30. märtsil kell 10, samuti Google Meetis. Neile järgnevad sisukad erialased infotunnid õhtuti kell 17, et ka lapsevanemad ja teised huvilised neist osa saaksid.

Vastuvõtutingimuste ja erialade kohta saab täpsemalt lugeda kooli kodulehel olevalt vastuvõtu alamlehelt.

Vastuvõttu täiskasvanute erialadele alustame mais.

Vastuvõttu täiskasvanute erialadele alustame mais.

Kokk

Tisler