19.02 toimub täiskasvanute talvine lõpuaktus 12. veebruar HKHK

Järgmisel reedel, 19. veebruaril kell 14 toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuse aulas täiskasvanud õppegruppide talvine lõpuaktus, kus lõputunnistused antakse kätte koolipõhises õppevormis õppijatele.

Lõpetavad järgmised õpperühmad:

Tegevusjuhendaja TJ-19,

Hooldustöötaja HT-19b,

Kaldkatuseehitaja KE-19,

Bürootöötaja BTI-19,

Puhastusteenindaja PT-20.

Viiruse levikust tingituna ja riiklike soovitusi arvestades ei ole külalised aktusele lubatud! Aktusest tehakse otseülekanne, mille linki jagatakse lõpetajatele aktuse päeva hommikul.

Lõpetavad järgmised õpperühmad:

Tegevusjuhendaja TJ-19,