Algas vastuvõtt noorte erialadele 08. märts HKHK

Kevadine vastuvõtt noorte erialadele (kutsekeskhariduse ja kutsehariduse õppekavadele) on avatud alates 8. märtsist kuni 18. aprillini, noorte erialadel ning täiskasvanute kutseõppe erialadele alates 1. maist SAISis.

Alates 8. märtsist alustame vastuvõttu noortele suunatud erialadele ja õppekavadele. Pakutavad erialad:

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE 4. TASEME ERIALAD:

BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVA ALUSEL:

Võtame vastu avaldusi ka ÜLDHARIDUSÕPPE õppekavadele. Vastuvõtutingimustega saad tutvuda kooli kodulehel.

Vastuvõtu kohta vaata lähemalt vastuvõtu lehelt.

Õppimisvõimalusi tutvustav veebileht

Alates 1. maist alustame vastuvõttu täiskasvanute erialadele. Pakutavad erialad:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS:

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE 4. TASEME ERIALAD:

BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVA ALUSEL:

Vastuvõtu kohta vaata lähemalt vastuvõtu lehelt.

Õppimisvõimalusi tutvustav veebileht

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS: