Kalender

Filtreeri koolitusi


Kõik Tasuline Tasuta Töötuba Töötukassa

Õppeaastad

Kõik 2020/2021 I poolaasta2020/2021 I poolaasta 2020/2021 II poolaasta2020/2021 II poolaasta

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2020/2021 I poolaasta(4)

Koolituse maht: 60 akadeemilist tundi, millele lisandub 20 tundi iseseisvat tööd

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Keeleõppe klass 204 (peahoone II korrus)

Õppekavarühm: isikuareng

Koolituse läbiviimise aeg: 2., 3., 7., 9., 14., 16., 23.ja 30.september. 5., 12., 19., 21., 22., 26. ja 28.oktoober. Kell 16:30-19:30.

Koolitaja on Liis Rüü. Liis on Haapsalu KHK vanemõpetaja kasvatusteaduste magister, lisaeriala inglise keele õpetaja. Haapsalu KHK inglise keele õpetaja ja koolitaja.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud turismi- ja teenindusvaldkonnas töötavatele/tööle asuvale isikutele, kes soovivad oma inglise keele oskust parandada ja täiustada, et suuta pakkuda inglise keelsele kliendile parimat teenindust.

Õppe alustamise nõuded: inglise keele oskus A2/B1 tasemel

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

 • Mõistab lihtsat erialast teksti, koostab igapäevatööga seotud erialaseid tekste
 • Vestleb lihtsates igapäevastes tööalastes situatsioonides
 • Mõistab ja kasutab suulisel suhtlemisel teenindus- ja bürootööalast võõrkeelset terminoloogiat

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 • Turismivaldkonna klienditeeninduses ja bürootöös enamlevinud sõnavara
 • Grammatika põhireeglid
 • E-kirjade kirjutamine. Etiketi- ning viisakuse nõuded
 • Suhtlussituatsioonid ettevõttes. Telefonivestlus. Töövestlus
 • Turismialane sõnavara ja situatsioonid (reisimine, hotellis, tervis). Olukordadest arusaamine, vajalike väljendite tundmaõppimine rollimängudena
 • Viisakusväljendite kordamine
 • Külastaja küsimustele vastamine, teenindamine, toodete ja teenuste soovitamine
 • Tellimuste vastu võtmine, kirjade registreerimine, arvete koostamine
 • Töökultuur ja tööpäev

Grupi suurus: 12  inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Tasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust. Kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

 

Registreerin koolituseleSulge

Registreerin

Õppekavarühm: kokandus

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköök 123. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

Maht: 5 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: 3.oktoober, laupäev, kell 11:00-14:00

Juhendaja on Tiina Sootalu.

Tiina on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Ta on ölenud töötoa kohta nii: ” Tahan pakkuda toredat võimalust lapsevanemal või vanavanemal oma lapse või lapselapsega koos ühiselt ja kasulikult aega veeta. Soovin lastele tutvustada mõningaid toiduvalmistamise oskusi, et nad oleksid tulevikus rohkem huvitatud ise toite katsetama!”

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi. Iga lapsevanem võtab kaasa oma lapse või siis laps vanema- nii paaris on väga tore ja mõnus õppeköögis toimetada.

Teemad:

 • Koos valmivad vahvad itaaliapärased pitsad, pastad, suupisted. Kindlasti teeme maidagi magusat, küpsiseid ja kooke. Lõpuks katame koos kena ja lihtsa söögilaua ning proovime valminud toite!

Grupi suurus: 12 inimest (6 täiskasvanut + 1 laps)

Maksumus: 32 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

RegistreerinSulge

10oktoober
Seeneretk Marje Loidega

Läbiviimise koht: kogunemine HKHK parklast ja suundutakse Nõva maastikukaitsealale

Maht: 5 akadeemilist tundi

Retke metsa juhendab koolitaja, loodusetundja, bioloog ja HKHK loodusgiidide kutseõpetaja Marje Loide. 

Sihtrühm: retkele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad seeni tundma õppida.

Teemad:

 • seente tunnused ja seente korjamise võtted
 • söögiseened ja mürgised seened
 • mittesöödavad seened

Grupi suurus: 7 inimest. Metsa sõidetakse HKHK bussiga. Kaasa tuleb võtta seente korjamiseks vajalikud vahendid (nuga, korv) ja enda tarvis kehakinnitust. Palume tulijatel riietuda vastavalt ilmaoludele.

Maksumus: 24 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Retkel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe.Sulge

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise aeg: 13.oktoober kuni 24. november, teisipäeviti (7 korda), kell 17:00-20.00.

 

Koolitaja on Aare MehisteAare on puiduvaldkonna kutseõpetaja HKHK, tal on puidutöötlemise tehnik-tehnoloog eriala  Võru Tööstustehnikumist. Koolitajal on töökogemus mööblitislerina erinevates firmades ning seistmeaastane koolitaja kogemus HKHK-s.

 

Sihtrühm: inimesed, kellel on vajalik mööbli või muu eseme (toote) projekteerimine tootmiseks või kliendile esitamiseks. Puiduvaldkonna ettevõtjad, restauraatorid, ehitajad ja sisekujundajad.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Sulge
2020/2021 I poolaasta
täna, 24.oktoober

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise aeg: 27.oktoober kuni 17.november 2020. Seitse õppepäeva, 4 akad tundi korraga. Õpe toimub teisipäeviti ja neljapäeviti, kell 17:15- 20:15.

 

Koolitaja on Agur PaesüldAgur töötab Postimehes veebiinfograafika kujundaja ja toimetajana. Koolitajal on bakalaureuse kraad kartograafias ja geoinformaatikas (Geograafia Instituut, Tartu Ülikool. 2007) ning ta on kaitsnud lõputöö teemal: “Kartograafiliste kujutusviiside võimalikud innovatsioonid ajalehekaartide näitel”. Ta on ettevõtja alates 2008. aastast, vabakutseline infograafika disainer ja toimetaja, kaartide koostaja ja kujundaja, video- ja fotograaf. Aguril on rikkalik töökogemus infograafiliste artiklite autorina ja kujundajana, töötades Eestimaa Looduse Fondis ning AS Äripäev. Agur Paesüld on omandanud mitmekülgseid kogemusi ka kartograafia ning geoinfosüsteemide vallas, töötades AS Regios ja Eesti Maa-ametis ning osaledes erinevates ruumiandmeprojektides EOMapi ning Eesti Geoloogiakeskuse teenistuses jms. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest esile võib tuua EALLi OHHOO! preemia Eesti Majandusmaastiku kaardi eest, European Newspaper Award infograafika kategoorias Eesti lennuruumi kujutamise eest ja Aasta innovaator Äripäevas (2007).

 

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad paremini orienteeruda Adobe Illustrator programmis ja luua seal diagrammide, kaartide, skeemide ja andmete visualiseerimise maailmas ning soovivad omandada praktilised alusoskused infograafika ja kaartide loomiseks digitaaltehnoloogia abil. Õppe alustamise tingimused – arvutialased oskused igapäevakasutaja tasemel ehk head baasteadmised. Õppe muudab sisukamaks, kui õppijal on olemas kujundamisülesanne. Algkoolituse lõpus on võimalik jätkata õpet jätkukursusel.

 

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 138 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 24 õppetundi, 6 õppepäeva ja 4 akad tundi korraga

 

Koolituse läbiviimise koht:  Õpe toimub HKHK õppeklassis, arvutiklassi ja fotolaboris. Õppija võtab kaasa fotokaamera

 

Koolituse läbiviimise aeg: november 2020. Õpe toimub tunniplaani alusel.

 

Koolitaja on Aile Nõupuu, HKHK fotograafiaõpetaja. Aile on läbinud mitmeid erialaseid täienduskoolitusi, viinud läbi arvukalt fotokoolitusi ning lühemaid õpitubasid. Koolitaja on Haapsalu Fotoklubi liige ning esinenud oma töödega ka mitmetel fotonäitustel.

 

Sihtrühm: algajad hobifotograafid, kes soovivad tundma õppida oma fotokaamera kasutamisvõimalusi, saada algteadmisi kompositsioonist ja fotograafiast ning õppida lihtsamat fototöötlemist.

 

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise algoskused

 

Maksumus: 305,00 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.  HKHK tööalaseid täienduskoolitusi on võimalik kasutada varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamisel (VÕTA) tasemeõppes.Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 24 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Peahoone II korrus, õpperuum 209. Koolitusruumis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Materjalid saadetakse osalejatele e-postiga.

 

Koolituse läbiviimise aeg:  4., 11. ja 25. november 2020. Kolm õppepäeva,  kell 10:15 -12:30; 13:15-17:20. Koolis on söökla, kust soovija saab osta kohvipausi ja ka lõunasöögi.

 

Koolitaja on Kristi Jõeorg, Riskianalüüs OÜ tegevjuht, kogenud ja tunnustatud tööohutuse valdkonna  koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistrantuur ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli. Kristi on koostanud suure hulga töökeskkonna riskianalüüse ning seeläbi näinud väga paljusid erinevaid töökeskkondasid.

 

Sihtrühm: Ettevõtete töökeskkonnavolinikud ja nõukogu liikmed. Isikud, kes vajavad valdkonnas täienduskoolitust. Koolitusel võib osaleda ka päevade kaupa.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 57 eurot 8-tunnine õppepäev, 24-tunnine koolitus 158 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee, tel 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Koolituse maht: 33 õppetundi (10 õppetundi auditoorset töö ja 23  tundi praktilist õpet)

 

Koolituse läbiviimise koht:  III korrus, arvutiklass

 

Koolituse läbiviimise aeg: 5. november kuni 10. detsember, kell 17:00- 19:15 (3 akad tundi korraga). Õpe toimub kahel korral nädalas, teisipäeviti ja neljapäeviti.

 

Koolitaja on Marek Seil. Marek on HKHK arvutivaldkonna koolitaja ja kutseõpetaja ning IT-juht.

 

Sihtrühm: igapäevased arvutikasutajad, kellel on vajadus töödelda ja analüüsida või visualiseerida suuri andmehulki. Näiteks: müügiosakondade töötajad, kliendihaldurid, keskastmejuhid, spetsialistid, sekretärid, raamatupidajad jt, kes oma igapäevatöös kasutavad tabelarvutust.

 

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutusoskus baastasemel

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Ingrit Kera

Sulge

12november
Kalligraafia algkursus

Koolituse maht on 20 akadeemilist tundi

 

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK kunstiklass 215 (II korrus). Õppeks vajalikud vahendid annab kool.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19, ja 26.november, 3. ja 10.detsember, kell 17:00 – 20:00 (4 õppetundi).

 

Koolitaja on Aile NõupuuHKHK kalligraafiaõpetaja (2016. aastast). Varasem töökogemus: 1985-1993 töötanud asutuse kunstnikuna; 1993-2005 kunstiõpetajana.

 

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad omandada algteadmisi ilukirjutamise põhimõtetest ja tehnikatest. Lillepoodide töötajad ja käsitöölised ning kõik  kalligraafiahuvilised, kes soovivad omandada ilukirjutamise algoskused ning vajavad ilukirjutamist oma töös või isiklikus tegevuses.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

 

Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 12 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht: HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19. ja 26.november, neljapäeviti, kell 17:00 – 20:00 (4 akad tundi korraga)

 

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

 

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise luua infomaterjali või slaidiesitlusi. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 54 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Koolitus toimub kooli arvutiklassis, kus on olemas kõik õppeks vajalikud programmid ja vahendid.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 19. november kuni 10. detsember 2020. Seitse õppepäeva, 4 akad tundi korraga. Õpe toimub teisipäeviti ja neljapäeviti, kell 17:15- 20:15.

 

Koolitaja on Agur PaesüldAgur töötab Postimehes veebiinfograafika kujundaja ja toimetajana. Koolitajal on bakalaureuse kraad kartograafias ja geoinformaatikas (Geograafia Instituut, Tartu Ülikool. 2007) ning ta on kaitsnud lõputöö teemal: “Kartograafiliste kujutusviiside võimalikud innovatsioonid ajalehekaartide näitel”. Ta on ettevõtja alates 2008. aastast, vabakutseline infograafika disainer ja toimetaja, kaartide koostaja ja kujundaja, video- ja fotograaf. Aguril on rikkalik töökogemus infograafiliste artiklite autorina ja kujundajana, töötades Eestimaa Looduse Fondis ning AS Äripäev. Agur Paesüld on omandanud mitmekülgseid kogemusi ka kartograafia ning geoinfosüsteemide vallas, töötades AS Regios ja Eesti Maa-ametis ning osaledes erinevates ruumiandmeprojektides EOMapi ning Eesti Geoloogiakeskuse teenistuses jms. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest esile võib tuua EALLi OHHOO! preemia Eesti Majandusmaastiku kaardi eest, European Newspaper Award infograafika kategoorias Eesti lennuruumi kujutamise eest ja Aasta innovaator Äripäevas (2007).

 

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes juba tunnevad Adobe Illustrator programmi põhitööriistu.  Õppe alustamise tingimused – arvutialased oskused heal baasteadmisel ja Adobe Illustrator programmi tundmine algtasemel.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 138 eurot.  Info ja registreermine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin

 

Maht 5 õppetundi

 

Läbiviimise koht: Õppeköök 123. Köögis on olemas kõik õppeks vajalik. Töötoas osaleja võtab kaasa vahetusjalatsid, põlle ja peakatte.

 

Läbiviimise aeg: 20. november, kell 17:00-20:00. 21. november, kell 11:00-14:00 (4 akad tundi korraga).

 

Juhendaja on koolitaja ja kokandusvaldkonna vanemkutseõpetaja Tiina SootaluTiina on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi ja stažeerimisi, viinud läbi mitmeid kokakoolitusi ja töötubasid.

 

Sihtrühm: õpituppa on oodatud kõik kokandushuvilised, kes soovivad omandada teadmisi kääritatud ja kääritamata leibade valmistamisest.

 

Maksumus: 50 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin

 

Maht: 3 õppetundi

 

Läbiviimise aeg: 30. november, kell 17:00- 19:15

 

Teemat avab koolitaja Aili TervonenAili on toitlustusvaldkonna kutseõpetaja tase 6. Õpetaja ja koolitaja alates 2001. aastast.

 

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi.

 

Teemad: müüdid ja erinevad programmid, menüü koostamise alused, küsimused ja vastused

 

Maksumus: 14 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 12 õppetundi, millele lisandub 3 tundi iseseisvat tööd.

 

Koolituse läbiviimise koht: HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 3., 10. ja 17.detsember 2020, neljapäeviti, kell 17:00 (4 akad tundi korraga)

 

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

 

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise väikeseid filmiklippe filmida ja monteerida, saada algteadmisi stsenaariumist, filmimisest ja õppida Filmora programmi abil videot monteerima nii arvutis kui nutiseadmes. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised, nutivahend, millega on võimalik videoklippe filmida.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 54 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.Sulge

Registreerin

 

Maht: 5 õppetundi

 

Läbiviimise koht: Õppeköök 123. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

 

Läbiviimise aeg: 5. detsember, laupäev, kell 11:00-15:00

 

Juhendaja on Tiina Sootalu. Tiina on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Ta on ölenud töötoa kohta nii: ” Jõuluaeg on armas ja südamlik aeg. Sel ajal leiame rohkem aega ka katsetamiseks ja köögis eksperimenteerimiseks”.

 

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi.

Teemad: koos valmivad väga erinevad traditsioonilised jõulumaiustused laiast maailmas

 

Maksumus: 27 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

05jaanuar
Lapitehnika algkursus

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 36 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Koolitus toimub tekstiilitöö klassis, kus on olemas õppeks vajalikud vahendid. Kui õppijal on olemas oma lapitehnika lõikelaud, siis võib selle kaasa võtta. Soovija võib võtta kaasa ka isikliku õmblusmasina.

 

Koolituse läbiviimise aeg: jaanuar 2021, kell 17:30-20:30

 

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.

 

Sihtrühm: koolitus sobib kõigile õmblushuvilistele. Vajalik on mõningane õmblusoskus.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 128 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge
2020/2021 II poolaasta

Andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva

Koolitaja Ülle Moks

Registreerin koolitusele

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi, 5 õppepäeva ja 4 akad tundi korraga

Õppekava: Raamatupidaja

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Õpe toimub HKHK arvutiklassis, kus on olemas õppeks vajalik töökoht ja arvuti koos Merit Aktiva programmiga.

Koolituse läbiviimise aeg: veebruar kuni mai 2021. Õpe toimub tunniplaani alusel.

Koolitaja on Ülle Moks. Ülle on HKHK majandusarvestuse ja bürootöö kutseõpetaja ning tal on pikaajaline töökogemus Maksu- ja Tolliametis. Tal on raamatupidaja-assistent  kutsekvalifikatsioon  I järk.

Sihtrühm: täiskasvanud, kel on raamatupidamisalased algteadmised, kuid vajavad Merit Aktiva programmi kasutamise oskust.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus igapäevaste toimingute tegemisel ja raamatupidamisalased algteadmised.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

 • Kasutab lihtsamate majandustehingute kajastamiseks raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva, kasutades abimaterjale, rakendades finantsarvestuse meetodeid ja erialast sõnavara.

Avatud õppe teemad on toodud täpsemalt õppekavas: 

 • Sissejuhatus tarkvaraprogrammidesse
 • Tarkvara valiku kriteeriumid, hankimine ja juurutamine
 • Praktiline töö ühe majandustarkvara abil
 • Vigade leidmine ja parandustegevused
 • Praktiline töö: etteantud ülesande alusel lihtsamate (ostuarvete sisestamine ja müügiarvete koostamine, palgamoodul) algdokumentide sisestamine raamatupidamistarkvarasse

Maksumus: 330,00 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

HKHK tööalaseid täienduskoolitusi on võimalik kasutada varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamisel (VÕTA) tasemeõppes.

Avatud õpe on tasemeõppest üks moodul, kus koolitataval on võimalus liituda tasemeõppega kutseõppe keskhariduse baasil või sessioonõppe õppekavade järgi õppijatega, valides endale sobiva mooduli. Moodulõppe eesmärgiks on pakkuda uusi, alternatiivseid õpivõimalusi täiskasvanutele.

Registreerin koolituseleSulge