Kalender

Filtreeri koolitusi


Kõik Tasuline Tasuta Töötuba Töötukassa

Õppeaastad

Kõik 2020. aasta2020. aasta 2021. aasta2021. aasta

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2020. aasta(18)
28mai
AOK koosolek

AOK iganädalane koosolekKoolitusjuht Ingrit Kera

Sulge

28mai
Koolitus vabas õhus

Vaatleme linde ja loodust meie ümber

Sulge

Koolituse maht: 60 akadeemilist tundi, millele lisandub 20 tundi iseseisvat tööd

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Keeleõppe klass 204 (peahoone II korrus)

Õppekavarühm: isikuareng

Koolituse läbiviimise aeg: 2., 3., 7., 9., 14., 16., 23.ja 30.september. 5., 12., 19., 21., 22., 26. ja 28.oktoober. Kell 16:30-19:30.

Koolitaja on Liis Rüü. Liis on Haapsalu KHK vanemõpetaja kasvatusteaduste magister, lisaeriala inglise keele õpetaja. Haapsalu KHK inglise keele õpetaja ja koolitaja.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud turismi- ja teenindusvaldkonnas töötavatele/tööle asuvale isikutele, kes soovivad oma inglise keele oskust parandada ja täiustada, et suuta pakkuda inglise keelsele kliendile parimat teenindust.

Õppe alustamise nõuded: inglise keele oskus A2/B1 tasemel

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

 • Mõistab lihtsat erialast teksti, koostab igapäevatööga seotud erialaseid tekste
 • Vestleb lihtsates igapäevastes tööalastes situatsioonides
 • Mõistab ja kasutab suulisel suhtlemisel teenindus- ja bürootööalast võõrkeelset terminoloogiat

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 • Turismivaldkonna klienditeeninduses ja bürootöös enamlevinud sõnavara
 • Grammatika põhireeglid
 • E-kirjade kirjutamine. Etiketi- ning viisakuse nõuded
 • Suhtlussituatsioonid ettevõttes. Telefonivestlus. Töövestlus
 • Turismialane sõnavara ja situatsioonid (reisimine, hotellis, tervis). Olukordadest arusaamine, vajalike väljendite tundmaõppimine rollimängudena
 • Viisakusväljendite kordamine
 • Külastaja küsimustele vastamine, teenindamine, toodete ja teenuste soovitamine
 • Tellimuste vastu võtmine, kirjade registreerimine, arvete koostamine
 • Töökultuur ja tööpäev

Grupi suurus: 12  inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Tasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust. Kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

 

Registreerin koolituseleSulge

Registreerin

Õppekavarühm: kokandus

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköök 123. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

Maht: 5 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: 3.oktoober, laupäev, kell 11:00-14:00

Juhendaja on Tiina Sootalu.

Tiina on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Ta on ölenud töötoa kohta nii: ” Tahan pakkuda toredat võimalust lapsevanemal või vanavanemal oma lapse või lapselapsega koos ühiselt ja kasulikult aega veeta. Soovin lastele tutvustada mõningaid toiduvalmistamise oskusi, et nad oleksid tulevikus rohkem huvitatud ise toite katsetama!”

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi. Iga lapsevanem võtab kaasa oma lapse või siis laps vanema- nii paaris on väga tore ja mõnus õppeköögis toimetada.

Teemad:

 • Koos valmivad vahvad itaaliapärased pitsad, pastad, suupisted. Kindlasti teeme maidagi magusat, küpsiseid ja kooke. Lõpuks katame koos kena ja lihtsa söögilaua ning proovime valminud toite!

Grupi suurus: 12 inimest (6 täiskasvanut + 1 laps)

Maksumus: 32 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

RegistreerinSulge

10oktoober
Seeneretk Marje Loidega

Läbiviimise koht: kogunemine HKHK parklast ja suundutakse Nõva maastikukaitsealale

Maht: 5 akadeemilist tundi

Retke metsa juhendab koolitaja, loodusetundja, bioloog ja HKHK loodusgiidide kutseõpetaja Marje Loide. 

Sihtrühm: retkele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad seeni tundma õppida.

Teemad:

 • seente tunnused ja seente korjamise võtted
 • söögiseened ja mürgised seened
 • mittesöödavad seened

Grupi suurus: 7 inimest. Metsa sõidetakse HKHK bussiga. Kaasa tuleb võtta seente korjamiseks vajalikud vahendid (nuga, korv) ja enda tarvis kehakinnitust. Palume tulijatel riietuda vastavalt ilmaoludele.

Maksumus: 24 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Retkel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe.Sulge

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise aeg: 13.oktoober kuni 24. november, teisipäeviti (7 korda), kell 17:00-20.00.

 

Koolitaja on Aare MehisteAare on puiduvaldkonna kutseõpetaja HKHK, tal on puidutöötlemise tehnik-tehnoloog eriala  Võru Tööstustehnikumist. Koolitajal on töökogemus mööblitislerina erinevates firmades ning seistmeaastane koolitaja kogemus HKHK-s.

 

Sihtrühm: inimesed, kellel on vajalik mööbli või muu eseme (toote) projekteerimine tootmiseks või kliendile esitamiseks. Puiduvaldkonna ettevõtjad, restauraatorid, ehitajad ja sisekujundajad.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise aeg: 27.oktoober kuni 17.november 2020. Seitse õppepäeva, 4 akad tundi korraga. Õpe toimub teisipäeviti ja neljapäeviti, kell 17:15- 20:15.

 

Koolitaja on Agur PaesüldAgur töötab Postimehes veebiinfograafika kujundaja ja toimetajana. Koolitajal on bakalaureuse kraad kartograafias ja geoinformaatikas (Geograafia Instituut, Tartu Ülikool. 2007) ning ta on kaitsnud lõputöö teemal: “Kartograafiliste kujutusviiside võimalikud innovatsioonid ajalehekaartide näitel”. Ta on ettevõtja alates 2008. aastast, vabakutseline infograafika disainer ja toimetaja, kaartide koostaja ja kujundaja, video- ja fotograaf. Aguril on rikkalik töökogemus infograafiliste artiklite autorina ja kujundajana, töötades Eestimaa Looduse Fondis ning AS Äripäev. Agur Paesüld on omandanud mitmekülgseid kogemusi ka kartograafia ning geoinfosüsteemide vallas, töötades AS Regios ja Eesti Maa-ametis ning osaledes erinevates ruumiandmeprojektides EOMapi ning Eesti Geoloogiakeskuse teenistuses jms. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest esile võib tuua EALLi OHHOO! preemia Eesti Majandusmaastiku kaardi eest, European Newspaper Award infograafika kategoorias Eesti lennuruumi kujutamise eest ja Aasta innovaator Äripäevas (2007).

 

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad paremini orienteeruda Adobe Illustrator programmis ja luua seal diagrammide, kaartide, skeemide ja andmete visualiseerimise maailmas ning soovivad omandada praktilised alusoskused infograafika ja kaartide loomiseks digitaaltehnoloogia abil. Õppe alustamise tingimused – arvutialased oskused igapäevakasutaja tasemel ehk head baasteadmised. Õppe muudab sisukamaks, kui õppijal on olemas kujundamisülesanne. Algkoolituse lõpus on võimalik jätkata õpet jätkukursusel.

 

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 138 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

02november
Avatud õpe. Foto ja fototöötlus

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 24 õppetundi, 6 õppepäeva ja 4 akad tundi korraga

 

Koolituse läbiviimise koht:  Õpe toimub HKHK õppeklassis, arvutiklassi ja fotolaboris. Õppija võtab kaasa fotokaamera

 

Koolituse läbiviimise aeg: november 2020. Õpe toimub tunniplaani alusel.

 

Koolitaja on Aile Nõupuu, HKHK fotograafiaõpetaja. Aile on läbinud mitmeid erialaseid täienduskoolitusi, viinud läbi arvukalt fotokoolitusi ning lühemaid õpitubasid. Koolitaja on Haapsalu Fotoklubi liige ning esinenud oma töödega ka mitmetel fotonäitustel.

 

Sihtrühm: algajad hobifotograafid, kes soovivad tundma õppida oma fotokaamera kasutamisvõimalusi, saada algteadmisi kompositsioonist ja fotograafiast ning õppida lihtsamat fototöötlemist.

 

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise algoskused

 

Maksumus: 305,00 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.  HKHK tööalaseid täienduskoolitusi on võimalik kasutada varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamisel (VÕTA) tasemeõppes.Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 24 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Peahoone II korrus, õpperuum 209. Koolitusruumis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Materjalid saadetakse osalejatele e-postiga.

 

Koolituse läbiviimise aeg:  4., 11. ja 25. november 2020. Kolm õppepäeva,  kell 10:15 -12:30; 13:15-17:20. Koolis on söökla, kust soovija saab osta kohvipausi ja ka lõunasöögi.

 

Koolitaja on Kristi Jõeorg, Riskianalüüs OÜ tegevjuht, kogenud ja tunnustatud tööohutuse valdkonna  koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistrantuur ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli. Kristi on koostanud suure hulga töökeskkonna riskianalüüse ning seeläbi näinud väga paljusid erinevaid töökeskkondasid.

 

Sihtrühm: Ettevõtete töökeskkonnavolinikud ja nõukogu liikmed. Isikud, kes vajavad valdkonnas täienduskoolitust. Koolitusel võib osaleda ka päevade kaupa.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 57 eurot 8-tunnine õppepäev, 24-tunnine koolitus 158 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee, tel 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

05november
Andmeanalüüs MS Excel baasil

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 33 õppetundi (10 õppetundi auditoorset töö ja 23  tundi praktilist õpet)

 

Koolituse läbiviimise koht:  III korrus, arvutiklass, 301

 

Koolituse läbiviimise aeg: 5. november kuni 10. detsember, kell 17:00- 19:15 (3 akad tundi korraga). Õpe toimub kahel korral nädalas, teisipäeviti ja neljapäeviti.

 

Koolitaja on Marek Seil. Marek on HKHK arvutivaldkonna koolitaja ja kutseõpetaja ning IT-juht.

 

Sihtrühm: igapäevased arvutikasutajad, kellel on vajadus töödelda ja analüüsida või visualiseerida suuri andmehulki. Näiteks: müügiosakondade töötajad, kliendihaldurid, keskastmejuhid, spetsialistid, sekretärid, raamatupidajad jt, kes oma igapäevatöös kasutavad tabelarvutust.

 

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutusoskus baastasemel

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Ingrit Kera

Sulge

12november
Kalligraafia algkursus

Koolituse maht on 20 akadeemilist tundi

 

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK kunstiklass 215 (II korrus). Õppeks vajalikud vahendid annab kool.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19, ja 26.november, 3. ja 10.detsember, kell 17:00 – 20:00 (4 õppetundi).

 

Koolitaja on Aile NõupuuHKHK kalligraafiaõpetaja (2016. aastast). Varasem töökogemus: 1985-1993 töötanud asutuse kunstnikuna; 1993-2005 kunstiõpetajana.

 

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad omandada algteadmisi ilukirjutamise põhimõtetest ja tehnikatest. Lillepoodide töötajad ja käsitöölised ning kõik  kalligraafiahuvilised, kes soovivad omandada ilukirjutamise algoskused ning vajavad ilukirjutamist oma töös või isiklikus tegevuses.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

 

Sulge

Registreerin koolitusele

Infomaterjali ja slaidiesitluste loomine lihtsate vahenditega

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.Sulge

Registreerin õpisündmusele

Tutvu sündmusega Peolaua suupisted. Soolane rullbiskviit ja numbritort

Juhendaja Elo jürise OÜ Koogikiirabist ja HKHK kutseõpetajaSulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Koolitus toimub kooli arvutiklassis, kus on olemas kõik õppeks vajalikud programmid ja vahendid.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 19. november kuni 10. detsember 2020. Seitse õppepäeva, 4 akad tundi korraga. Õpe toimub teisipäeviti ja neljapäeviti, kell 17:15- 20:15.

 

Koolitaja on Agur PaesüldAgur töötab Postimehes veebiinfograafika kujundaja ja toimetajana. Koolitajal on bakalaureuse kraad kartograafias ja geoinformaatikas (Geograafia Instituut, Tartu Ülikool. 2007) ning ta on kaitsnud lõputöö teemal: “Kartograafiliste kujutusviiside võimalikud innovatsioonid ajalehekaartide näitel”. Ta on ettevõtja alates 2008. aastast, vabakutseline infograafika disainer ja toimetaja, kaartide koostaja ja kujundaja, video- ja fotograaf. Aguril on rikkalik töökogemus infograafiliste artiklite autorina ja kujundajana, töötades Eestimaa Looduse Fondis ning AS Äripäev. Agur Paesüld on omandanud mitmekülgseid kogemusi ka kartograafia ning geoinfosüsteemide vallas, töötades AS Regios ja Eesti Maa-ametis ning osaledes erinevates ruumiandmeprojektides EOMapi ning Eesti Geoloogiakeskuse teenistuses jms. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest esile võib tuua EALLi OHHOO! preemia Eesti Majandusmaastiku kaardi eest, European Newspaper Award infograafika kategoorias Eesti lennuruumi kujutamise eest ja Aasta innovaator Äripäevas (2007).

 

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes juba tunnevad Adobe Illustrator programmi põhitööriistu.  Õppe alustamise tingimused – arvutialased oskused heal baasteadmisel ja Adobe Illustrator programmi tundmine algtasemel.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 138 eurot.  Info ja registreermine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin

 

Maht 5 õppetundi

 

Läbiviimise koht: Õppeköök 123. Köögis on olemas kõik õppeks vajalik. Töötoas osaleja võtab kaasa vahetusjalatsid, põlle ja peakatte.

 

Läbiviimise aeg: 20. november, kell 17:00-20:00. 21. november, kell 11:00-14:00 (4 akad tundi korraga).

 

Juhendaja on koolitaja ja kokandusvaldkonna vanemkutseõpetaja Tiina SootaluTiina on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi ja stažeerimisi, viinud läbi mitmeid kokakoolitusi ja töötubasid.

 

Sihtrühm: õpituppa on oodatud kõik kokandushuvilised, kes soovivad omandada teadmisi kääritatud ja kääritamata leibade valmistamisest.

 

Maksumus: 50 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin

 

Maht: 3 õppetundi

 

Läbiviimise aeg: 30. november, kell 17:00- 19:15

 

Teemat avab koolitaja Aili TervonenAili on toitlustusvaldkonna kutseõpetaja tase 6. Õpetaja ja koolitaja alates 2001. aastast.

 

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi.

 

Teemad: müüdid ja erinevad programmid, menüü koostamise alused, küsimused ja vastused

 

Maksumus: 14 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 12 õppetundi, millele lisandub 3 tundi iseseisvat tööd.

 

Koolituse läbiviimise koht: HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 3., 10. ja 17.detsember 2020, neljapäeviti, kell 17:00 (4 akad tundi korraga)

 

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

 

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise väikeseid filmiklippe filmida ja monteerida, saada algteadmisi stsenaariumist, filmimisest ja õppida Filmora programmi abil videot monteerima nii arvutis kui nutiseadmes. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised, nutivahend, millega on võimalik videoklippe filmida.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 54 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.Sulge

Registreerin

 

Maht: 5 õppetundi

 

Läbiviimise koht: Õppeköök 123. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

 

Läbiviimise aeg: 5. detsember, laupäev, kell 11:00-15:00

 

Juhendaja on Tiina Sootalu. Tiina on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Ta on ölenud töötoa kohta nii: ” Jõuluaeg on armas ja südamlik aeg. Sel ajal leiame rohkem aega ka katsetamiseks ja köögis eksperimenteerimiseks”.

 

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi.

Teemad: koos valmivad väga erinevad traditsioonilised jõulumaiustused laiast maailmas

 

Maksumus: 27 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge
2021. aasta(10)
10veebruar
Lapitehnika algkursus

Registreerin koolitusele

Lapitehnika algkursus

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.Sulge

LIHTSA KODULEHE LOOMINE VABAVARALISE TARKVARAGA WEEBLY

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

CNC-PINGI KOOLITUS

Koolitaja on Uve Uustalu. CAD-CAM programmeerija-tehniline joonestaja.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

TOIDUFOTOGRAAFIA, FOTOTÖÖTLUS JA VEEBITURUNDUS

Koolitaja on Aile Nõupuu. Haapsalu Kutsehariduskeskus fotograafiaõpetaja ja arendusdirektor.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

RESERVMEESKONNA KOOLITAMINE ERIOLUKORRAS TOIMETULEKUKS HOOLEKANDETÖÖS

Koolitajad on Leili Mutso, Anu Saar, Ingrid Tõnissoo, Riin Rosenperk ja Kaido Voogla

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

LÄHME PILVE! GOOGLE DRIVE PRAKTIKUM

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

MÖÖBLI VÕI MUU TOOTE/OBJEKTI KAVANDAMINE ARVUTIL SKETCHUP MAKE ABIL

Koolitaja on Aare Mehiste. Haapsalu Kutsehariduskeskuse puiduvaldkonna kutseõpetaja.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

KODULEHE LOOMINE VABAVARALISE SISUHALDUSSÜSTEEMI WORDPRESS ABIL

Koolitaja on Valdo Nõlvak. Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja ja IT-valdkonna koolitaja.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

PRAKTILINE KODUKORISTUS

Koolitaja on Ivika Raudsepp. Haapsalu Kutsehariduskeskuse puhastusteeninduse õpetaja ja koolitaja. Tal on puhastusteenindaja tase 4 kutse.Sulge

Registreerin sündmusele

KEVADISTE AMPSUDEGA VÜRTSITATUD KORILUSTIIR

Tiiru looduses ning kokkamise viivad läbi Haapsalu Kutsehariduskeskuse kokaõpetaja Taavi Kuusik ja taimetundja Maret Allika.Sulge
2021. aasta
täna, 21.september

TEEME VIDEOT: FILMORA PROGRAMMI ALGÕPE

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseks. Sellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

TOIDUFOTOGRAAFIA VÄIKEETTEVÕTJALE

Koolitaja on Aile Nõupuu. Haapsalu Kutsehariduskeskus fotograafiaõpetaja ja arendusdirektor.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseks. Sellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

TUGIISIKU KOOLITUS

Koolitajad on Leili Mutso, Mare Tereping,  Kristin Binsol,  Monika Salumaa ja Lisett Randlepp. HKHK koolitajad ja valdkondlikud spetsialistid.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

DIGITAALSED TÖÖVAHENDID TEGEVUSJUHENDAJALE JA LAPSEHOIDJALE

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Õpe toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses

ETTEVÕTTE VEEBILEHE LOOMINE SISUHALDUSSÜSTEEM WORDPRESS ABIL

Koolitaja on Raido Sirvi, töötab Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses alates 2011. aastast õpetajana.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.

Sulge

TOOTE VALMISTAMINE LASERLÕIKURIGA

Koolitaja on Mario Metshein. Haapsalu Kutsehariduskeskuse IT-valdkonna koolitaja ja õpetaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

TURISMIALANE INGLISE KEEL KLIENDITEENINDAJATELE

Koolitaja on  Liis Rüü. HKHK vanemõpetaja. Kasvatusteaduste magister, lisaeriala inglise keele õpetaja

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

TEENINDAJA TURISMIETTEVÕTTES

Koolitajad on Küllike Allmäe, Ivika Raudsepp, Enna Kallasvee, Kersti Õim ja Taavi Kuusik . Haapsalu Kutsehariduskeskuse valdkonna kutseõpetajad ja koolitajad.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

MUUTUSTE JUHTIMINE

Koolitajad on Cynne Põldäär ja Kaire Povilaitis.  Cynne Põldäär on andragoog ning omab täiskasvanute koolitaja kutset (tase 6). Kaire Povilaitis  on andragoog, täiskasvanute koolitaja (tase 6), ta on koolitusettevõtja ning koolitusvaldkonnas tegutsenud alates 2008. aastast.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Õpe toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses

Registreerin koolitusele

GOOGLE VAHENDITE KASUTAMINE KAUGTÖÖ TOETAMISEKS

Koolitaja on Kristjan Traks.  Astangu IT õppesuuna juht ja kutseõpetaja

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.

Sulge

Õpe toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses

Registreerin koolitusele

MICROSOFT EXCEL ALGAJATELE

Koolitaja on Avo Joorits. Astangu Kutserehabilitatsiooni keskuse arvutiõpetaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseks. Sellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.

Sulge

Registreerin koolitusele

DIGITAALSETE KÖÖGISEADMETE PRAKTILINE KOOLITUS

Koolitajad on Andre Listra ja Tarmo Süld, Metos AS tootekoolitajad

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseks. Sellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.
 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

TURISMIETTEVÕTJA TURUNDUSKOOLITUS

Koolitaja on Aire Toffer. Haapsalu Kutsehariduskeskuse turunduse aluste õpetaja ja koolitaja. Eesti Spaaliidu tegevjuht.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

ANDMEANALÜÜS MS EXCEL BAASIL

Koolitaja on  Valdo Nõlvak. Haapsalu Kutsehariduskeskuse IT-valdkonna koolitaja ja õpetaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

PRAKTILINE ARVUTI TARK- JA RIISTVARA HOOLDUS

Koolitaja on Rain Koor. Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseks. Sellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

JOONISTE LUGEMINE JA PUIDUST MÖÖBLIESEMETE VALMISTAMINE

Koolitaja on Aare Mehiste. Haapsalu Kutsehariduskeskuse puiduvaldkonna kutseõpetaja ja koolitaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

SOTSIAALTÖÖTAJA JA TEGEVUSJUHENDAJA BAASDIGIOSKUSED

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

PUITTOODETE VALMISTAMINE EPOKSIIDVAIGU ABIL

Koolitaja Ülle Kübarsepp. Ülle on HKHK puiduvaldkonna kutseõpetaja ja koolitaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

TEENINDUSSEKTORI TÖÖTAJATE ARVUTIALASED PÕHITEADMISED

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog, koolitaja. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

SAVIKROHVI JA MULDVÄRVIDE KASUTAMINE KESKKONNATEADLIKUS EHITUSES

Koolitaja on Inge Gagarina. Haapsalu Kutsehariduskeskuse ehituseriala kutseõpetaja ja koolitaja.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

KÜLALISLAHKUSE VIDEOTREENING MAJUTUS- JA TOITLUSTUSASUTUSE TEENINDAJATELE

Koolitaja on Maris Nõgu. Maris on Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor turismi- ja restoraniettevõtluse töökohapõhise õppe erialajuht ja õppejõud.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

FIRMASTIILI ARVESTAV REKLAAMMATERJALIDE KUJUNDAMINE

Koolitajad on  Aile Nõupuu ja Marianne Liiv. Aile on HKHK arendusdirektor ja fotograafia õpetaja. Marianne on koolitaja ja tekstilooja, kes tegutseb muuhulgas ka Äripäeva Akadeemia katuse all. Marianne koolitused on hästi praktilised ning igaüks läheb sealt koju toimivate tekstiloomise „tööriistadega“ ning koolitusel valmiskirjutatud tekstidega.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

PRAKTILINE PUIDULIIKIDE MÄÄRAMINE JA VALIMINE PUIDU TÖÖTLEMISEL

Koolitaja Epp Klimenko. Epp on Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõpetaja.  Tisler, tase 3 ja Mööblirestauraator tase 4.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

VISUAALNE KOMMUNIKATSIOON LIHTSATE VAHENDITEGA

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog, koolitaja. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

Registreerin koolitusele

LÄHME PILVE! GOOGLE DRIVE PRAKTIKUM

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog, koolitaja. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseksSellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge