Kalender

Filtreeri koolitusi


Kõik Tasuline Tasuta

Õppeaastad

Kõik 2020. aasta2020. aasta 2024. aasta2024. aasta 2021. aasta2021. aasta 2022. aasta2022. aasta 2023. aasta2023. aasta

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2020. aasta(18)
28mai
AOK koosolek

AOK iganädalane koosolekKoolitusjuht Ingrit Kera

Sulge

28mai
Koolitus vabas õhus

Vaatleme linde ja loodust meie ümber

Sulge

02september
Turismialane inglise keel klienditeenindajatele

Koolituse maht: 60 akadeemilist tundi, millele lisandub 20 tundi iseseisvat tööd

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Keeleõppe klass 204 (peahoone II korrus)

Õppekavarühm: isikuareng

Koolituse läbiviimise aeg: 2., 3., 7., 9., 14., 16., 23.ja 30.september. 5., 12., 19., 21., 22., 26. ja 28.oktoober. Kell 16:30-19:30.

Koolitaja on Liis Rüü. Liis on Haapsalu KHK vanemõpetaja kasvatusteaduste magister, lisaeriala inglise keele õpetaja. Haapsalu KHK inglise keele õpetaja ja koolitaja.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud turismi- ja teenindusvaldkonnas töötavatele/tööle asuvale isikutele, kes soovivad oma inglise keele oskust parandada ja täiustada, et suuta pakkuda inglise keelsele kliendile parimat teenindust.

Õppe alustamise nõuded: inglise keele oskus A2/B1 tasemel

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

 • Mõistab lihtsat erialast teksti, koostab igapäevatööga seotud erialaseid tekste
 • Vestleb lihtsates igapäevastes tööalastes situatsioonides
 • Mõistab ja kasutab suulisel suhtlemisel teenindus- ja bürootööalast võõrkeelset terminoloogiat

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 • Turismivaldkonna klienditeeninduses ja bürootöös enamlevinud sõnavara
 • Grammatika põhireeglid
 • E-kirjade kirjutamine. Etiketi- ning viisakuse nõuded
 • Suhtlussituatsioonid ettevõttes. Telefonivestlus. Töövestlus
 • Turismialane sõnavara ja situatsioonid (reisimine, hotellis, tervis). Olukordadest arusaamine, vajalike väljendite tundmaõppimine rollimängudena
 • Viisakusväljendite kordamine
 • Külastaja küsimustele vastamine, teenindamine, toodete ja teenuste soovitamine
 • Tellimuste vastu võtmine, kirjade registreerimine, arvete koostamine
 • Töökultuur ja tööpäev

Grupi suurus: 12  inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Tasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust. Kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

 

Registreerin koolituseleSulge

03oktoober
Itaaliapäraste roogade valmistamine. Kokkame koos lastega!

Registreerin

Õppekavarühm: kokandus

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköök 123. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

Maht: 5 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: 3.oktoober, laupäev, kell 11:00-14:00

Juhendaja on Tiina Sootalu.

Tiina on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Ta on ölenud töötoa kohta nii: ” Tahan pakkuda toredat võimalust lapsevanemal või vanavanemal oma lapse või lapselapsega koos ühiselt ja kasulikult aega veeta. Soovin lastele tutvustada mõningaid toiduvalmistamise oskusi, et nad oleksid tulevikus rohkem huvitatud ise toite katsetama!”

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi. Iga lapsevanem võtab kaasa oma lapse või siis laps vanema- nii paaris on väga tore ja mõnus õppeköögis toimetada.

Teemad:

 • Koos valmivad vahvad itaaliapärased pitsad, pastad, suupisted. Kindlasti teeme maidagi magusat, küpsiseid ja kooke. Lõpuks katame koos kena ja lihtsa söögilaua ning proovime valminud toite!

Grupi suurus: 12 inimest (6 täiskasvanut + 1 laps)

Maksumus: 32 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

RegistreerinSulge

10oktoober
Seeneretk Marje Loidega

Läbiviimise koht: kogunemine HKHK parklast ja suundutakse Nõva maastikukaitsealale

Maht: 5 akadeemilist tundi

Retke metsa juhendab koolitaja, loodusetundja, bioloog ja HKHK loodusgiidide kutseõpetaja Marje Loide. 

Sihtrühm: retkele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad seeni tundma õppida.

Teemad:

 • seente tunnused ja seente korjamise võtted
 • söögiseened ja mürgised seened
 • mittesöödavad seened

Grupi suurus: 7 inimest. Metsa sõidetakse HKHK bussiga. Kaasa tuleb võtta seente korjamiseks vajalikud vahendid (nuga, korv) ja enda tarvis kehakinnitust. Palume tulijatel riietuda vastavalt ilmaoludele.

Maksumus: 24 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Retkel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe.Sulge

13oktoober
Mööbli või muu toote kavandamine arvutil SketchUp Make abil

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise aeg: 13.oktoober kuni 24. november, teisipäeviti (7 korda), kell 17:00-20.00.

 

Koolitaja on Aare MehisteAare on puiduvaldkonna kutseõpetaja HKHK, tal on puidutöötlemise tehnik-tehnoloog eriala  Võru Tööstustehnikumist. Koolitajal on töökogemus mööblitislerina erinevates firmades ning seistmeaastane koolitaja kogemus HKHK-s.

 

Sihtrühm: inimesed, kellel on vajalik mööbli või muu eseme (toote) projekteerimine tootmiseks või kliendile esitamiseks. Puiduvaldkonna ettevõtjad, restauraatorid, ehitajad ja sisekujundajad.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Sulge

27oktoober
Kujundamise põhikursus Adobe Illustratoril

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise aeg: 27.oktoober kuni 17.november 2020. Seitse õppepäeva, 4 akad tundi korraga. Õpe toimub teisipäeviti ja neljapäeviti, kell 17:15- 20:15.

 

Koolitaja on Agur PaesüldAgur töötab Postimehes veebiinfograafika kujundaja ja toimetajana. Koolitajal on bakalaureuse kraad kartograafias ja geoinformaatikas (Geograafia Instituut, Tartu Ülikool. 2007) ning ta on kaitsnud lõputöö teemal: “Kartograafiliste kujutusviiside võimalikud innovatsioonid ajalehekaartide näitel”. Ta on ettevõtja alates 2008. aastast, vabakutseline infograafika disainer ja toimetaja, kaartide koostaja ja kujundaja, video- ja fotograaf. Aguril on rikkalik töökogemus infograafiliste artiklite autorina ja kujundajana, töötades Eestimaa Looduse Fondis ning AS Äripäev. Agur Paesüld on omandanud mitmekülgseid kogemusi ka kartograafia ning geoinfosüsteemide vallas, töötades AS Regios ja Eesti Maa-ametis ning osaledes erinevates ruumiandmeprojektides EOMapi ning Eesti Geoloogiakeskuse teenistuses jms. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest esile võib tuua EALLi OHHOO! preemia Eesti Majandusmaastiku kaardi eest, European Newspaper Award infograafika kategoorias Eesti lennuruumi kujutamise eest ja Aasta innovaator Äripäevas (2007).

 

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad paremini orienteeruda Adobe Illustrator programmis ja luua seal diagrammide, kaartide, skeemide ja andmete visualiseerimise maailmas ning soovivad omandada praktilised alusoskused infograafika ja kaartide loomiseks digitaaltehnoloogia abil. Õppe alustamise tingimused – arvutialased oskused igapäevakasutaja tasemel ehk head baasteadmised. Õppe muudab sisukamaks, kui õppijal on olemas kujundamisülesanne. Algkoolituse lõpus on võimalik jätkata õpet jätkukursusel.

 

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 138 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

02november
Avatud õpe. Foto ja fototöötlus

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 24 õppetundi, 6 õppepäeva ja 4 akad tundi korraga

 

Koolituse läbiviimise koht:  Õpe toimub HKHK õppeklassis, arvutiklassi ja fotolaboris. Õppija võtab kaasa fotokaamera

 

Koolituse läbiviimise aeg: november 2020. Õpe toimub tunniplaani alusel.

 

Koolitaja on Aile Nõupuu, HKHK fotograafiaõpetaja. Aile on läbinud mitmeid erialaseid täienduskoolitusi, viinud läbi arvukalt fotokoolitusi ning lühemaid õpitubasid. Koolitaja on Haapsalu Fotoklubi liige ning esinenud oma töödega ka mitmetel fotonäitustel.

 

Sihtrühm: algajad hobifotograafid, kes soovivad tundma õppida oma fotokaamera kasutamisvõimalusi, saada algteadmisi kompositsioonist ja fotograafiast ning õppida lihtsamat fototöötlemist.

 

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise algoskused

 

Maksumus: 305,00 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.  HKHK tööalaseid täienduskoolitusi on võimalik kasutada varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamisel (VÕTA) tasemeõppes.Sulge

04november
Töötervishoiu ja tööohutusalane koolitus töökeskkonna volinikele ja nõukogu liikmetele

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 24 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Peahoone II korrus, õpperuum 209. Koolitusruumis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Materjalid saadetakse osalejatele e-postiga.

 

Koolituse läbiviimise aeg:  4., 11. ja 25. november 2020. Kolm õppepäeva,  kell 10:15 -12:30; 13:15-17:20. Koolis on söökla, kust soovija saab osta kohvipausi ja ka lõunasöögi.

 

Koolitaja on Kristi Jõeorg, Riskianalüüs OÜ tegevjuht, kogenud ja tunnustatud tööohutuse valdkonna  koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistrantuur ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli. Kristi on koostanud suure hulga töökeskkonna riskianalüüse ning seeläbi näinud väga paljusid erinevaid töökeskkondasid.

 

Sihtrühm: Ettevõtete töökeskkonnavolinikud ja nõukogu liikmed. Isikud, kes vajavad valdkonnas täienduskoolitust. Koolitusel võib osaleda ka päevade kaupa.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 57 eurot 8-tunnine õppepäev, 24-tunnine koolitus 158 eurot

 

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee, tel 6661745, 5081016.  Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

05november
Andmeanalüüs MS Excel baasil

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 33 õppetundi (10 õppetundi auditoorset töö ja 23  tundi praktilist õpet)

 

Koolituse läbiviimise koht:  III korrus, arvutiklass, 301

 

Koolituse läbiviimise aeg: 5. november kuni 10. detsember, kell 17:00- 19:15 (3 akad tundi korraga). Õpe toimub kahel korral nädalas, teisipäeviti ja neljapäeviti.

 

Koolitaja on Marek Seil. Marek on HKHK arvutivaldkonna koolitaja ja kutseõpetaja ning IT-juht.

 

Sihtrühm: igapäevased arvutikasutajad, kellel on vajadus töödelda ja analüüsida või visualiseerida suuri andmehulki. Näiteks: müügiosakondade töötajad, kliendihaldurid, keskastmejuhid, spetsialistid, sekretärid, raamatupidajad jt, kes oma igapäevatöös kasutavad tabelarvutust.

 

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutusoskus baastasemel

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Ingrit Kera

Sulge

12november
Infomaterjali ja slaidiesitluste loomine lihtsate vahenditega

Registreerin koolitusele

Infomaterjali ja slaidiesitluste loomine lihtsate vahenditega

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.Sulge

12november
Kalligraafia algkursus

Koolituse maht on 20 akadeemilist tundi

 

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK kunstiklass 215 (II korrus). Õppeks vajalikud vahendid annab kool.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19, ja 26.november, 3. ja 10.detsember, kell 17:00 – 20:00 (4 õppetundi).

 

Koolitaja on Aile NõupuuHKHK kalligraafiaõpetaja (2016. aastast). Varasem töökogemus: 1985-1993 töötanud asutuse kunstnikuna; 1993-2005 kunstiõpetajana.

 

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad omandada algteadmisi ilukirjutamise põhimõtetest ja tehnikatest. Lillepoodide töötajad ja käsitöölised ning kõik  kalligraafiahuvilised, kes soovivad omandada ilukirjutamise algoskused ning vajavad ilukirjutamist oma töös või isiklikus tegevuses.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

 

Sulge

17november
Peolaua suupisted. Soolane rullbiskviit ja numbritort

Registreerin õpisündmusele

Tutvu sündmusega Peolaua suupisted. Soolane rullbiskviit ja numbritort

Juhendaja Elo jürise OÜ Koogikiirabist ja HKHK kutseõpetajaSulge

19november
Graafika loomine ja toimetamine Adobe Illustratoril (jätkukoolitus)

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 28 õppetundi

 

Koolituse läbiviimise koht:  Koolitus toimub kooli arvutiklassis, kus on olemas kõik õppeks vajalikud programmid ja vahendid.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 19. november kuni 10. detsember 2020. Seitse õppepäeva, 4 akad tundi korraga. Õpe toimub teisipäeviti ja neljapäeviti, kell 17:15- 20:15.

 

Koolitaja on Agur PaesüldAgur töötab Postimehes veebiinfograafika kujundaja ja toimetajana. Koolitajal on bakalaureuse kraad kartograafias ja geoinformaatikas (Geograafia Instituut, Tartu Ülikool. 2007) ning ta on kaitsnud lõputöö teemal: “Kartograafiliste kujutusviiside võimalikud innovatsioonid ajalehekaartide näitel”. Ta on ettevõtja alates 2008. aastast, vabakutseline infograafika disainer ja toimetaja, kaartide koostaja ja kujundaja, video- ja fotograaf. Aguril on rikkalik töökogemus infograafiliste artiklite autorina ja kujundajana, töötades Eestimaa Looduse Fondis ning AS Äripäev. Agur Paesüld on omandanud mitmekülgseid kogemusi ka kartograafia ning geoinfosüsteemide vallas, töötades AS Regios ja Eesti Maa-ametis ning osaledes erinevates ruumiandmeprojektides EOMapi ning Eesti Geoloogiakeskuse teenistuses jms. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest esile võib tuua EALLi OHHOO! preemia Eesti Majandusmaastiku kaardi eest, European Newspaper Award infograafika kategoorias Eesti lennuruumi kujutamise eest ja Aasta innovaator Äripäevas (2007).

 

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes juba tunnevad Adobe Illustrator programmi põhitööriistu.  Õppe alustamise tingimused – arvutialased oskused heal baasteadmisel ja Adobe Illustrator programmi tundmine algtasemel.

 

Teemad täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 138 eurot.  Info ja registreermine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

20november
Kääritatud leibade valmistamise töötuba

Registreerin

 

Maht 5 õppetundi

 

Läbiviimise koht: Õppeköök 123. Köögis on olemas kõik õppeks vajalik. Töötoas osaleja võtab kaasa vahetusjalatsid, põlle ja peakatte.

 

Läbiviimise aeg: 20. november, kell 17:00-20:00. 21. november, kell 11:00-14:00 (4 akad tundi korraga).

 

Juhendaja on koolitaja ja kokandusvaldkonna vanemkutseõpetaja Tiina SootaluTiina on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi ja stažeerimisi, viinud läbi mitmeid kokakoolitusi ja töötubasid.

 

Sihtrühm: õpituppa on oodatud kõik kokandushuvilised, kes soovivad omandada teadmisi kääritatud ja kääritamata leibade valmistamisest.

 

Maksumus: 50 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

30november
Õpisündmus. Kaalulangetamise raskustest ja lahendustest

Registreerin

 

Maht: 3 õppetundi

 

Läbiviimise aeg: 30. november, kell 17:00- 19:15

 

Teemat avab koolitaja Aili TervonenAili on toitlustusvaldkonna kutseõpetaja tase 6. Õpetaja ja koolitaja alates 2001. aastast.

 

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi.

 

Teemad: müüdid ja erinevad programmid, menüü koostamise alused, küsimused ja vastused

 

Maksumus: 14 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge

03detsember
Teeme videot. Filmora programmi algõpe

Registreerin koolitusele

 

Koolituse maht: 12 õppetundi, millele lisandub 3 tundi iseseisvat tööd.

 

Koolituse läbiviimise koht: HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

 

Koolituse läbiviimise aeg: 3., 10. ja 17.detsember 2020, neljapäeviti, kell 17:00 (4 akad tundi korraga)

 

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

 

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise väikeseid filmiklippe filmida ja monteerida, saada algteadmisi stsenaariumist, filmimisest ja õppida Filmora programmi abil videot monteerima nii arvutis kui nutiseadmes. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised, nutivahend, millega on võimalik videoklippe filmida.

 

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

 

Maksumus: 54 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.Sulge

05detsember
Töötuba. Põnevad jõulumaiustused laiast maailmast

Registreerin

 

Maht: 5 õppetundi

 

Läbiviimise koht: Õppeköök 123. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

 

Läbiviimise aeg: 5. detsember, laupäev, kell 11:00-15:00

 

Juhendaja on Tiina Sootalu. Tiina on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Ta on ölenud töötoa kohta nii: ” Jõuluaeg on armas ja südamlik aeg. Sel ajal leiame rohkem aega ka katsetamiseks ja köögis eksperimenteerimiseks”.

 

Sihtrühm: ootame osalema kõiki huvilisi.

Teemad: koos valmivad väga erinevad traditsioonilised jõulumaiustused laiast maailmas

 

Maksumus: 27 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.Sulge
2021. aasta(34)
10veebruar
Lapitehnika algkursus

Registreerin koolitusele

Lapitehnika algkursus

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.Sulge

18veebruar
Lihtsa kodulehe loomine vabavaralise tarkvaraga Weebly

LIHTSA KODULEHE LOOMINE VABAVARALISE TARKVARAGA WEEBLY

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

18veebruar
CNC-pingi koolitus

CNC-PINGI KOOLITUS

Koolitaja on Uve Uustalu. CAD-CAM programmeerija-tehniline joonestaja.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

04märts
Toidufotograafia, fototöötlus ja veebiturundus

TOIDUFOTOGRAAFIA, FOTOTÖÖTLUS JA VEEBITURUNDUS

Koolitaja on Aile Nõupuu. Haapsalu Kutsehariduskeskus fotograafiaõpetaja ja arendusdirektor.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

25-18
märts-mai
Reservmeeskonna koolitamine eriolukorras toimetulekuks hoolekandetöös

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

RESERVMEESKONNA KOOLITAMINE ERIOLUKORRAS TOIMETULEKUKS HOOLEKANDETÖÖS

Koolitajad on Leili Mutso, Anu Saar, Ingrid Tõnissoo, Riin Rosenperk ja Kaido Voogla

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

06aprill
Lähme pilve! Google Drive praktikum

Registreerin koolitusele

LÄHME PILVE! GOOGLE DRIVE PRAKTIKUM

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

11-22
mai-juuni
Mööbli või muu toote/objekti kavandamine arvutil SketchUp Make abil

Registreerin koolitusele

MÖÖBLI VÕI MUU TOOTE/OBJEKTI KAVANDAMINE ARVUTIL SKETCHUP MAKE ABIL

Koolitaja on Aare Mehiste. Haapsalu Kutsehariduskeskuse puiduvaldkonna kutseõpetaja.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

12-17
mai
Kodulehe loomine vabavaralise sisuhaldussüsteemi Wordpress abil

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

KODULEHE LOOMINE VABAVARALISE SISUHALDUSSÜSTEEMI WORDPRESS ABIL

Koolitaja on Valdo Nõlvak. Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja ja IT-valdkonna koolitaja.

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

01-15
juuni
Praktiline kodukoristus

Registreerin koolitusele

PRAKTILINE KODUKORISTUS

Koolitaja on Ivika Raudsepp. Haapsalu Kutsehariduskeskuse puhastusteeninduse õpetaja ja koolitaja. Tal on puhastusteenindaja tase 4 kutse.Sulge

03juuni
Kevadiste ampsudega vürtsitatud korilustiir

Registreerin sündmusele

KEVADISTE AMPSUDEGA VÜRTSITATUD KORILUSTIIR

Tiiru looduses ning kokkamise viivad läbi Haapsalu Kutsehariduskeskuse kokaõpetaja Taavi Kuusik ja taimetundja Maret Allika.Sulge

13-30
september
Teeme videot: Filmora programmi algõpe

TEEME VIDEOT: FILMORA PROGRAMMI ALGÕPE

Koolitaja on Airi Aavik. Haapsalu Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog. Täiskasvanute koolitaja kutse tase 6.

 

26. augustist jõustuvad uued piirangud COVID-19 tõkestamiseks. Sellest tulenevalt täienduskoolituses:

- peavad kõik koolitusel osalejad tõendama oma nakkusohutust, selleks esitavad nad kas COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

- kõiki osalejaid tuleb kontrollida igal koolituskorral. Ilma tõendita või negatiivse testi tulemuseta kahjuks koolitusel osaleda ei saa.

 

Kursus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Tasuta kursustel saavad osaleda inimesed, kes ei ole koolikohustuslikud (17 aastased ja vanemad), kes kuuluvad õppekavas kirjeldatud sihtgruppi. Tasuta kursustel ei saa osaleda riigi- ja kohalike omavalitsuste töötajad, kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes õppijad.Sulge

14-19
september-oktoober
Toidufotograafia väikeettevõtjale

Loe lähemalt ja registreeru: TOIDUFOTOGRAAFIA VÄIKEETTEVÕTJALESulge

14-26
september-oktoober
Tugiisiku koolitus

Loe lähemalt ja registreeru: TUGIISIKU KOOLITUSSulge

14-16
september-november
Digitaalsed töövahendid tegevusjuhendajale ja lapsehoidjale

Loe lähemalt ja registreeru: DIGITAALSED TÖÖVAHENDID TEGEVUSJUHENDAJALE JA LAPSEHOIDJALESulge

21-04
september-november
Ettevõtte veebilehe loomine sisuhaldussüsteemi Wordpress abil

22-03
september-november
Toote valmistamine laserlõikuriga

Loe lähemalt ja registreeru: TOOTE VALMISTAMINE LASERLÕIKURIGASulge

28-15
september-november
Muutuste juhtimine

Loe lähemalt ja registreeru: MUUTUSTE JUHTIMINESulge

11-24
oktoober-november
Jooniste lugemine ja puidust mööbliesemete valmistamine

Loe lähemalt ja registreeru: JOONISTE LUGEMINE JA PUIDUST MÖÖBLIESEMETE VALMISTAMINESulge

12-21
oktoober-detsember
Turismiettevõtja turunduskoolitus

Loe lähemalt ja registreeru: TURISMIETTEVÕTJA TURUNDUSKOOLITUSSulge

19-07
oktoober-detsember
Puittoote valmistamine epoksiidvaigu abil

Loe lähemalt ja registreeru: PUITTOODETE VALMISTAMINE EPOKSIIDVAIGU ABILSulge

20-15
oktoober-detsember
Andmeanalüüs MS Excel baasil

Loe lähemalt ja registreeru: ANDMEANALÜÜS MS EXCEL BAASILSulge

26-16
oktoober-detsember
Firmastiili arvestav reklaammaterjalide kujundamine

Loe lähemalt ja registreeru: FIRMASTIILI ARVESTAV REKLAAMMATERJALIDE KUJUNDAMINESulge

27-08
oktoober-detsember
Praktiline puiduliikide määramine ja valimine puidu töötlemisel

Loe lähemalt ja registreeru: PRAKTILINE PUIDULIIKIDE MÄÄRAMINE JA VALIMINE PUIDU TÖÖTLEMISELSulge

28-09
oktoober-detsember
Visuaalne kommunikatsioon lihtsate vahenditega

Loe lähemalt ja registreeru: VISUAALNE KOMMUNIKATSIOON LIHTSATE VAHENDITEGASulge

09-16
november-detsember
Savikrohvi ja muldvärvide kasutamine keskkonnateadlikus ehituses

Loe lähemalt ja registreeru: SAVIKROHVI JA MULDVÄRVIDE KASUTAMINE KESKKONNATEADLIKUS EHITUSESSulge

17-21
november-detsember
Lähme pilve! Google vahendite praktikum

Loe lähemalt ja registreeru: LÄHME PILVE! GOOGLE DRIVE PRAKTIKUMSulge

01-20
detsember
Google vahendite kasutamine kaugtöö toetamiseks

01-31
detsember
Teenindussektori töötajate arvutialased põhiteadmised

Loe lähemalt ja registreeru: TEENINDUSSEKTORI TÖÖTAJATE ARVUTIALASED PÕHITEADMISEDSulge

01-31
detsember
Turismialane inglise keel klienditeenindajatele

KOOLITUST 2021 AASTAL EI TOIMU

TURISMIALANE INGLISE KEEL KLIENDITEENINDAJATELESulge

01-31
detsember
Sotsiaaltöötaja ja tegevusjuhendaja baasdigioskused

Loe lähemalt ja registreeru: SOTSIAALTÖÖTAJA JA TEGEVUSJUHENDAJA BAASDIGIOSKUSEDSulge

01-31
detsember
Microsoft Excel algajatele

KOOLITUST 2021 AASTAL EI TOIMU

MICROSOFT EXCEL ALGAJATELE

Sulge

01-31
detsember
Külalislahkuse videotreening majutus- ja toitlustusasutuse teenindajale

Loe lähemalt ja registreeru: KÜLALISLAHKUSE VIDEOTREENING MAJUTUS- JA TOITLUSTUSASUTUSE TEENINDAJATELE

Koolitus lükkub uude aastasse.Sulge

01-31
detsember
Teenindaja turismiettevõttes

KOOLITUST 2021 AASTAL EI TOIMU

TEENINDAJA TURISMIETTEVÕTTESSulge

14detsember
Töötuba. Digitaalsed jõulukaardid

Loe lähemalt ja registreeru töötuppa: DIGITAALSED JÕULUKAARDID

 Sulge
2022. aasta(40)
19-03
jaanuar-märts
Turismialane inglise keel klienditeenindajatele

Loe lähemalt ja registreeru: TURISMIALANE INGLISE KEEL KLIENDITEENINDAJATELESulge

27-18
jaanuar-märts
Pottsepatööde kursus

Loe lähemalt ja registreeru: POTTSEPATÖÖDE KURSUSSulge

03-17
veebruar-märts
Tootefotograafia väikeettevõtjale

Loe lähemalt ja registreeru: TOOTEFOTOGRAAFIA VÄIKEETTEVÕTJALESulge

03-28
veebruar-aprill
Arvutialased põhiteadmised ja baasdigioskused

Loe lähemalt ja registreeru: ARVUTIALASED PÕHITEADMISED JA BAASDIGIOSKUSEDSulge

03-18
veebruar-juuni
Ingliskeelsete Haapsalu giidide ettevalmistuskursus

Loe lähemalt ja registreeru: INGLISKEELSETE HAAPSALU GIIDIDE ETTEVALMISTUSKURSUSSulge

09-06
veebruar-aprill
Lähme pilve! Google vahendite praktikum

Loe lähemalt ja registreeru: LÄHME PILVE! GOOGLE VAHENDITE PRAKTIKUMSulge

15-23
veebruar-märts
Teenindaja turismiettevõttes

Loe lähemalt ja registreeru: TEENINDAJA TURISMIETTEVÕTTESSulge

16-21
veebruar-aprill
Toitlustusettevõtlus

Loe lähemalt ja registreeru: TOITLUSTUSETTEVÕTLUSSulge

Loe lähemalt ja registreeru: LINNUGIIDI KOOLITUSSulge

17-02
veebruar-juuni
CNC-pingi operaatori koolitus

Loe lähemalt ja registreeru: CNC-PINGI OPERAATORI KOOLITUSSulge

21-28
veebruar-märts
Ravimikoolitus sotsiaalhoolekande töötajatele (21.02-28.03)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

07-04
märts-aprill
Mööbli või muu toote/objekti kavandamine arvutil SketchUp Make abil

Loe lähemalt ja registreeru: MÖÖBLI VÕI MUU TOOTE/OBJEKTI KAVANAMINE ARVUTIL SKETCHUP MAKE ABILSulge

07-25
märts-aprill
Teadlik hoolduskoristus

Loe lähemalt ja registreeru: TEADLIK HOOLDUSKORISTUSSulge

08-19
märts-aprill
„Ellujäämiskunst“ sotsiaalvaldkonna töötajatele COVID-19 tingimustes vaimseks toimetulekuks

14märts-aprill
Kodulehe loomine vabavaralise sisuhaldussüsteemi Wordpress abil

Loe lähemalt ja registreeru: KODULEHE LOOMINE VABAVARALISE SISUHALDUSSÜSTEEMI WORDPRESS ABILSulge

15-03
märts-mai
Turismiettevõtja turunduskoolitus

Loe lähemalt ja registreeru: TURISMIETTEVÕTJA TURUNDUSKOOLITUSSulge

17-21
märts-aprill
Toote valmistamine laserlõikuriga

Loe lähemalt ja registreeru: TOOTE VALMISTAMINE LASERLÕIKURIGASulge

21-26
märts-aprill
Tugiisiku koolitus

Loe lähemalt ja registreeru: TUGIISIKU KOOLITUSSulge

22märts
Koka täienduskoolitus – linnuliha eeltöötlemine ja roogade valmistamise

Loe lähemalt ja registreeru: KOKA TÄIENDUSKOOLITUS - LINNULIHA EELTÖÖTLEMINE JA ROOGADE VALMISTAMINESulge

24-26
märts-mai
Firmastiili arvestav reklaammaterjalide kujundamine

Loe lähemalt ja registreeru: FIRMASTIILI ARVESTAV REKLAAMMATERJALIDE KUJUNDAMINESulge

11-05
aprill-mai
Erivajadusega inimese probleemse ehk tähendusliku sh seksuaalse käitumise juhendamine

Loe lähemalt ja registreeru: ERIVAJADUSEGA INIMESE PROBLEEMSE EHK TÄHENDUSLIKU SH SEKSUAALSE KÄITUMISE JUHENDAMINESulge

12-27
aprill
Praktiline arvuti tark- ja riistvara hooldus

Loe lähemalt ja registreeru: PRAKTILINE ARVUTI TARK- JA RIISTVARA HOOLDUSSulge

13-18
aprill-mai
Teeme videot: Filmora programmi algõpe

Loe lähemalt ja registreeru: TEEME VIDEOT: FILMORA PROGRAMMI ALGÕPESulge

20-18
aprill-mai
Koka täienduskoolitus – kala eeltöötlemine ja roogade valmistamine

Loe lähemalt ja registreeru: KOKA TÄIENDUSKOOLITUS - KALA EELTÖÖTLEMINE JA ROOGADE VALMISTAMINESulge

02-06
mai-juuni
Eesmärgistatud tegevuste leidmine ja kohandamine erineva diagnoosiga klientidele

Loe lähemalt ja registreeru: EESMÄRGISTATUD TEGEVUSTE LEIDMINE JA KOHANDAMINE ERINEVA DIAGNOOSIGA KLIENTIDELESulge

03-24
mai
Ennast ja abivajajat säästev ergonoomika rasketes ja keerulistes situatsioonides

Loe lähemalt ja registreeru: ENNAST JA ABIVAJAJAT SÄÄSTEV ERGONOOMIKA RASKETES JA KEERULISTES SITUATSIOONIDESSulge

06-21
juuni
Sisuline klienditöö dementse inimesega

Loe lähemalt ja registreeru: SISULINE KLIENDITÖÖ DEMENTSE INIMESEGASulge

06juuni
Toiduhügieeni koolitus

Loe lähemalt ja registreeru: TOIDUHÜGIEENI KOOLITUSSulge

21-26
september-oktoober
Visuaalne kommunikatsioon lihtsate vahenditega (21.sept-26.okt)

Uuri lähemalt!

 Kontaktisik

Sulge

26-17
september-oktoober
Toidufotograafia mobiiltelefoniga (26.sept-17.okt)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

11-02
oktoober-november
Kala eeltöötlemine ja roogade valmistamine (11.okt.-2.nov)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

15oktoober
Toiduhügieeni koolitus (26. okt)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

15oktoober
Toiduhügieeni koolitus (31. okt)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

17oktoober-november
Teadlik hoolduskoristus (17okt-17.nov)

Koolituse info

 Koolitusjuht Kaja Loorens

Sulge

24-05
oktoober-detsember
Turundusmaterjalide kujundamine Canva programmiga (24.okt-5.dets)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

01-30
november-märts
CNC-pingi operaatori koolitus (1.nov-30.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

02-19
november-detsember
Arvutialased põhiteadmised ja baasdigioskused (2.nov-19.dets)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

09-28
november-jaanuar
Tugiisiku koolitus (9.nov-28.jaan)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

14-12
november-jaanuar
Puutöö algajatele (14.nov-12.jaan)

Koolituse info 

 Kontaktisik

Sulge

23-30
november-märts
Koka täiendõpe koos kutseeksamiks (tase 4) valmistumisega (23.nov-30.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge
2023. aasta(18)
03-14
jaanuar-veebruar
Ellujäämiskunst sotsiaalvaldkonna töötajatele (3. jaan-14. veebr)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

09-25
jaanuar
Lapsehoidja töö erivajadusega lapsega (9.jaan-25.jaan)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

10-28
jaanuar-veebruar
Turismiettevõtja turunduskoolitus (10.jaan-28.veebr)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

10-07
jaanuar-märts
Andmeanalüüs MS Excel baasil (10.jaan-7.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

11-02
jaanuar-märts
Lähme pilve! Google vahendite praktikum (11.jaan-2.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

12-25
jaanuar
Eesmärgistatud tegevuste leidmine ja kohandamine erineva diagnoosiga klientidele (12.jaan-25.jaan)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

17jaanuar
Digitaalsed töövahendid tegevusjuhendajale ja lapsehoidjale (17. jaan-21.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

26-23
jaanuar-märts
Muutuste juhtimine (26.jaan-23.märts)

Koolituse infoKontaktisik

Sulge

30-06
jaanuar-märts
Koristus majutusettevõttes (30.jaan.-6.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

30jaanuar
Fotograafia ja videotöötluse koolitus väikeettevõtjale (30.jaan-27.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

01-08
veebruar-märts
Puiduliikide määramine ja valimine puidu töötlemisel (1.veebr-8.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

02-16
veebruar-aprill
Pottsepa baaskoolitus (2.veebr-16.aprill)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

06-15
veebruar-märts
Kodulehe loomine vabavaralise sisuhaldussüsteemi Wordpress abil (6.veebr-15.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

07-28
veebruar
Vaimset tervist toetava menüü koostamine (7.-28.veebr.)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

08-22
veebruar-märts
Praktiline arvuti tark- ja riistvara hooldus (8.veebr-22.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

16veebruar
Epoksiidvaigu koolitus (16.veebr-27.aprill)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

27veebruar
Mööbli või muu toote/objekti kavandamine arvutil SketchUp Make abil (27.veebr-20.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge

28-22
veebruar-märts
Toitlustusteenindaja põhioskuste koolitus (28.veebr-22.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge
2024. aasta
täna, 05.märts
28-09
jaanuar-märts
Masinkudumine algajatele (28.jaan-9.märts)

Koolituse info

 Kontaktisik

Sulge